Set domeček Máša a medvěd Smoby s květináčem a skluzavka Toboggan KS s délkou 150 cm od 24 měsíců

Popis produktu

V setu od francouzského výrobce Smoby najdete pohádkový domeček Máša a medvěd a skluzavku Toboggan KS. Zahradní domeček a skluzavka s plochou na klouzání dlouhou 150 cm vytvářejí spolu dokonalé a maximálně zábavné centrum na hraní, které se hodí na dvůr nebo do zahrady. Pohádka Máša a medvěd je dnes velmi oblíbená mezi dětmi na celém světě. Máša je nezbedné děvčátko, které miluje vylomeniny, pohyb, sladkosti a rádo dává mnoho otázek. Její kamarád, medvěd Miša, je bývalý cirkusový medvěd, který v lese hledá (neúspěšně) zasloužený odpočinek. S nezbednou Mášou se nakonec skamarádí a spolu zažívají všelijaká dobrodružství. Pohádkový domeček a skluzavka s toboganem jsou vhodné od 2 let. Rodiče potěší výhodná cena setu hraček, takže při jeho koupi potěšíte své ratolesti a ještě k tomu i ušetříte.

Pohádkový domeček Máša a medvěd Smoby s květináči od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný zahradní domeček s pohádkovým motivem. Nabízí dětem fantastický prostor na hraní a díky kompaktní velikosti se snadno vejde i do většího dětského pokoje. Domek Smoby je vhodný pro děti již od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Velmi užitečnou vlastností domečku je anti UV filtr, který zaručí, že barvy na domku zůstanou dlouhá léta zářivé a krásné jako v první den od rozbalení. Domeček má bílá otevírací dvířka a pod 2 okny se nacházejí květináče. Do nich si dětičky mohou zasadit vlastní kytičky nebo si je mohou vyzdobit jinými způsobem. Stěny domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná.

Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Otevřená okna zajistí přísun čerstvého vzduchu. Výška domku je 127 cm a půdorys má rozměry 109*112 cm. Při hře se zahradním domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Dětská skluzavka Toboggan KS Smoby střední délka 1,5 m od 24 měsíců žluto-červená

Smoby Toboggan KS dětská skluzavka je střední velká skluzavka pro děti s 1,5 metru dlouhou, ergonomicky tvarovanou plochou na klouzání. Z horní části skluzavky je možnost napojit hadici s vodou, a voda vytéká shora dolů. Dítě má krásnou vodní skluzavku, po které se klouže na trávu nebo do bazénu – má svůj vlastní malý tobogan. Skluzavka pro děti má unikátní anti UV filtr, který povrch skluzavky chrání před slunečním zářením. Je provedena v krásných barvách svěží a syté žluté, zelené a oranžové barvy.

V dolní části, kam se dítě sklouzne, je zpevněná a zespodu vyztužená. Plast je příjemný a sametový na dotek. Vysoké a velké zábradlí zajišťuje pocit jistoty a bezpečnosti pro dítě. Je to velmi oblíbená skluzavka pro děti. Je vhodná již od 2 let věku dítěte. Nosnost skluzavky je 50 kg. Rozměry skluzavky jsou 158*70*102 cm. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Skluzavka i domeček Máša a medvěd jsou odolné a velmi kvalitní hračky. Domeček je inspirován nejnovějšími architektonickými trendy. Dětská skluzavka se po napojení na vodu změní na vzrušující tobogan. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Domeček i skluzavka mají odolnou konstrukci. Vytvořte vašim dětem doma to nejzábavnější hrací centrum a zajistěte jim dlouhé hodiny plné vzrušující zábavy s tímto jedinečným setem hraček Smoby.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení95*30*109 cm
Celková délka112 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...