Set domeček Pretty Blue Smoby a skluzavka Toboggan XS s délkou 90 cm od 24 měsíců

Popis produktu

Set unikátního dětského domečku Pretty Blue s UV filtrem a dětské skluzavky Toboggan XS pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Hračky jsou převedeny v příjemných odstínech modré a zelené barvy. Set je složen z dětského domečku Pretty Blue a z dětské skluzavky Toboggan XS. Tyto se vzájemně barevně, tak designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jsou tyto hračky velmi oblíbené.

Dětský domeček Pretty Blue Smoby se zasouvací okenicí a UV filtrem od 2 let

Dětský domeček Smoby Pretty Blue má jedinečný design, který si získá přízeň každého dítěte na první pohled. Má pevné a stabilní dvojité plastové stěny, které odolávají i silnému větru a vlivům počasí. Povrch dětského domečku obsahuje jedinečný anti UV filtr, který chrání barvy domku před vyblednutím a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru je, v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Dětský domeček Smoby se montuje a demontuje velmi jednoduchým způsobem. Po rozložení domeček pro děti nezabírá mnoho místa, a tak se nemusíte obávat že vám bude doma překážet. Stabilita domku je zaručena díky kvalitním plastovým materiálům, které jsou pevné a mají odolné vlastnosti. Plastový povrch je na dotek sametový a jemný k dětským ručkám. Jeho hrany jsou oblé, a proto si děti nemohou při hře ublížit.

Dětský domeček Pretty Blue od Smoby má jedinečné zasouvací okenici zářivé modré barvy a mřížkované okno s v krásné barevné kombinaci modré, šedé. zelené a bílé barvy. Barvy perfektně zapadnou do architektury vaší zahrady či dvora, a stanou se tak pěknou ozdobou. Krásné barevné provedení v dětech vzbuzuje. Pro svou nadčasovou jednoduchost a prostorný vnitřní prostor patří mezi nejoblíbenější domky. Vnitřní půdorys má rozměry 98*111 cm a jeho výška je 127 cm. Dětský domeček Pretty Blue má střechu šedé barvy s imitací střešní krytiny. Celou domek je dotvořeny reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Hra v dětském domku je atraktivní pro všechny děti v různém věku. Umí se v něm hrát dlouhé hodiny spolu se svými kamarády či sourozenci. Souprava domku na zahradu a doplňků obsahuje krásný stolek s lavičkami, který připomíná opravdový stůl a barevně ladí s domečkem.

Děti tak mají na hraní k dispozici tak krásný interiér domku, tak i jeho exteriér a mohou mít pocit, že sedí na jeho terase. Domečky pro děti Smoby patří k nejkvalitnějším na trhu, díky své vysoké odolnosti a kvalitě. Požitek ze hry v domku je jedinečný díky důslednému ergonomickému řešení a děti mají uvnitř hodně místa na hraní. Hra v dětském domku u dětí rozvíjí komunikační schopnosti a pomocí her napodobují dospělé. Podnětné prostředí domku podporuje děti v rozvoji slovní zásoby. Dětský domeček Smoby je na rozdíl od dřevěných domků krásně barevný, což podporuje u dětí fantazii, hravost a probouzejí v dětech představivost a scénky z pohádek. Domeček pro děti Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek je splněným snem pro všechny děti.

Dětská skluzavka Toboggan XL Smoby s vodou délka 90 cm od 24 měsíců modro-zelená

Součástí soupravy je i dětská skluzavka Toboggan XS, která patří mezi nejoblíbenější produkty z dětských skluzavek na trhu. Má 90 cm dlouhou plochu na klouzání a zaručuje intenzivní a jedinečný zážitek z každého podklouznutí. Má nosnost 20 kg. Skluzavka pro děti Smoby Toboggan XS je skvělou volbou pro vaše ratolesti. Skluzavka má ergonomicky tvarovanou plochu na klouzání, a možnost napojení na vodu, což se dá využít hlavně v letních měsících, kdy se vaše děti mohou sklouznout rovnou do bazénu a tak mají děti na zahradě svůj vlastní soukromý tobogán. Dětská skluzavka se velmi jednoduchým způsobem dá poskládat a znovu rozložit, když ji dítě nepoužívá. Schůdky na skluzavce mají protiskluzovou úpravu, aby se zabránilo možnému uklouznutí. Lezení po schůdkách je bezpečné a příjemné i bosou, mokrou nohou. Skluzavka je 125 cm dlouhá a 75 cm široká.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost produktů, vyrobených podle norem a evropského standardu. Značka Smoby je také zárukou stylového provedení hraček a moderního francouzského designu. Chcete-li pro své dítě to nejlepší, vyberte si značku Smoby, která je navíc držitelem certifikátu kvality a je ověřena během dlouhých let své existence. Jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Tento set dětského domečku Pretty Blue s UV filtrem a dětské skluzavky Toboggan XS potěší každé dítě a vás příjemně překvapí výhodnou cenou.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení102*38*116 cm
Celková délka111 cm
Délka plochy na klouzání90 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost17,1 kg / 21,0 kg
Barvatyrkysová
Set produktůAno
gift SS2024ECO4482 Kosačka na trávu
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.