Set dětský domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou s kuchyňkou a zahrádkou

Popis produktu

Domeček na pilířích Pilings House s 1,5 m skluzavkou s kuchyňkou a zahrádkou je nadčasová sada hraček, která je vhodná pro chlapce i dívky od 2 let. Set hraček nabízíme za akční cenu, díky které ušetříte více, než při nákupu hraček samostatně. Hračky se designově i barevně doplňují. Domek na pilířích a zahrádka od Smoby se vyznačují nadčasovým francouzským designem, jejich barvy jsou chráněny anti UV ochranou. Moderní kuchyňku od Écoiffier využijí děti v interiéru a zahrají si na povolání kuchařů. S touto kvalitní sadou hraček se zabaví i několik dětí, kamarádi a sourozenci.

Dětský domeček na pilířích Pilings House Smoby s 1,5 m skluzavkou a žebříkem od 2 let

Dětský domeček na pilířích Pilings House je dokonalý zahradní domek pro všechny děti od 2 let. Domeček pro děti je vyhotoven v zářivých barvách, takže si ho děti ihned oblíbí a je skvělým doplňkem do každé zahrady a dvora. Tento originální domek stojí na pilířích s výškou 70 cm, díky čemuž může dětem nabídnout i skvělou skluzavku s délkou 1,5 metru, po které se mohou vesele klouzat. Domek je vybaven protiskluzovým žebříkem, a dostatkem prostoru pod domkem, kam si mohou dát deku a hrát si v příjemném stínu. Povrch domku je ochráněn anti UV filtrem, díky čemuž si zachová své krásné barvy i po dlouhých letech používání.

Vlastnosti

  • originální zahradní domek na pilířích
  • kvalitní skluzavka s délkou 150 cm
  • stabilní a odolná konstrukce
  • vhodný doplněk na dvůr nebo zahradu
  • realistický design a kvalitní dvojité stěny
  • poloviční dveře a zasouvatelné okenice
  • prostorný pro hru více dětí
  • zářivé barvy s anti UV filtrem
  • zaoblené hrany
  • pravý francouzský výrobek

Kuchyňka 100% Chef Stove Écoiffier s 19 doplňky od 18 měsíců

Kuchyňka pro děti 100% Chef je krásná tečkovaná malá kuchyňka s výškou 79 cm. Je 56 cm široká, a je provedena v přitažlivé a trendové kombinaci červeno-černo-stříbrné barvy. Je vhodná pro děti od 18 měsíců. Je to praktická a funkční kuchyňka. Tato praktická dětská kuchyňka je ideální do každého dětského pokoje. Má otevíratelné dveře na troubě a poličky na potraviny, háčky na nádobí a hodiny nad pracovní deskou. Na boku kuchyňky má dítě k dispozici dřez na mytí nádobí a pracovní desku se sporákem. Kuchyňka pro děti obsahuje celkem 19 doplňků do kuchyně jako nádobí, hrnce, potraviny, slánka, pepřenka a mnoho dalších.

Předzahrádka se dvěma květináči k domečku Smoby s UV filtrem

Francouzský výrobce Smoby přináší dětem, které si rády hrají s dětskými domky i praktické příslušenství a doplňky, které ihned oblíbí. Předzahrádka se dvěma květináči je jako stvořená pro dětičky, které rády pomáhají rodičům v zahradě a touží se starat o své vlastní kytičky. Předzahrádku tvoří praktický plot, složený ze dvou částí v zelené barvě, který jednoduše umístíte před domeček. Na plotě jsou umístěny dva květináče v červené barvě, do kterých si děti mohou zasadit kytičky a starat se o ně. Předzahrádka má stejný odstín jako dětský domeček a ladí spolu jako komplet. Rozměry předzahrádky jsou 58*58*40 cm a její montáž je rychlá a jednoduchá. V případě potřeby můžete plot dodatečně rozšířit o další části.

Smoby je zkušený francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu260*160*197 cm
Celková výška197 cm
Rozměry balení120*50*100 cm
Celková délka260 cm
Délka plochy na klouzání150 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost35 kg
Nosnost50 kg
NoteHouse size: 98*110*127 cm
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.

Dotaz k produktu

Pole s * jsou povinné