Set domeček Máša a medvěd Smoby s květináčem a kolečko do písku s kbelík setem od 24 měsíců

Popis produktu

Domeček jako z pohádky Máša a medvěd a kolečko s kbelíkem do písku tvoří jedinečnou sadu hraček pro děti od 2 let. Obě hračky pocházejí od kvalitních francouzských výrobců Smoby a Écoiffier. Domeček Máša a medvěd nesmí chybět ani u vás. Pohádka Máša a medvěd je milována dětmi na celém světě. Výborně podněcuje dětskou fantazii a učí děti o přátelství a morálních hodnotách. K domečku se dokonale hodí kolečko s nástroji na hru v písku. Na výběr máte motiv pirátů nebo motiv princezen. Vaše ratolesti tyto hračky využijí hlavně v létě, ale domeček se díky kompaktní velikosti vejde i do dětského pokoje. Pro rodiče je tento set neodolatelný, protože přichází ve velmi výhodné ceně. Získáváte v něm 2 hračky najednou a ještě k tomu i ušetříte.

Pohádkový domeček Máša a medvěd Smoby s květináči od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný zahradní domeček s pohádkovým motivem. Nabízí dětem fantastický prostor na hraní a díky kompaktní velikosti se snadno vejde i do většího dětského pokoje. Domeček Smoby je vhodný pro děti již od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Velmi užitečnou vlastností domečku je anti UV filtr, který zaručí, že barvy na domku zůstanou dlouhá léta zářivé a krásné jako v první den od rozbalení. Domeček má bílá otevírací dvířka a pod 2 okny se nacházejí květináče. Do nich si dětičky mohou posadit vlastní kytičky nebo si je mohou vyzdobit jiným způsobem.

Stěny domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Otevřená okna zajistí přísun čerstvého vzduchu. Výška domečku je 127 cm a půdorys má rozměry 109*112 cm. Při hře se zahradním domkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Dětské kolečko Écoiffier do písku s kbelík setem Princezna / Pirát od 18 měsíců

Dětské kolečko je nádherné kolečko na hru venku, které přichází v balení spolu s kbelíkem, konvičkou a nástroji do písku. Je to dokonalá sada na hry v písku. Můžete si vybrat ze dvou stylů: chlapecká souprava s červeným kolečkem a motivem pirátů nebo dívčí souprava s růžovým kolečkem a s motivem princezny. Kolečko se setem do písku je vhodné od 18 měsíců. Má dvě kolečka, díky nimž je stabilní a dítě snadněji udrží rovnováhu.

Écoiffier set do písku pro děti obsahuje celkem 6 kusů nářadí do písku. Je to kbelík s obrázkem princezny nebo piráta, sítko, hrabičky, lopatka, konvička a bábovička do písku. Set do písku má kompaktní balení, které se jednoduše a prakticky přenáší. Dítě si díky setu může postavit na pláži nebo na dětském pískovišti svůj vlastní hrad a výborným způsobem tak rozvíjí svou fantazii.

Smoby je známý francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Écoiffier je další kvalitní výrobce z Francie. Hračky Smoby a Écoiffier splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Vytvořte vašim dětem doma to nejzábavnější hrací centrum v domě nebo na dvoře. Zajistěte jim dlouhé hodiny plné vzrušující zábavy s tímto jedinečným setem domečku a soupravy do písku.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení95*30*109 cm
Celková délka112 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,50 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné