Set domeček Maison Duplex Smoby patrový a kolečko s doplňky

Popis produktu

Set hraček Maison Duplex a kolečkem s příslušenstvím od francouzských výrobců hraček Smoby a Écoiffier je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Set je složen z kvalitního domečku pro děti a z dětského kolečka s kbelíkem a příslušenstvím. Tyto se vzájemně barevně, tak designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Kromě univerzální hračky pro děti je tento set i krásnou dekorací na vaši zahradu či na dvůr.

Domeček pro děti Smoby Maison Duplex dvoupatrový s kuchyňkou

Maison Duplex je unikátní dvoupatrový domeček pro děti, který si všechny děti rychle oblíbí. Má plně vybavený kuchyňský koutek s komínem, jídelní část s jídelním stolem, chodbu a podkroví, na které se dá dostat pomocí bezpečného žebříku. Na oknech má rolety, které se dají podle potřeby vytáhnout a stáhnout. Všechny okenice a okna jsou otevíratelné a zavíratelné. Domek je vybaven elektrickým zvonkem, který funguje na baterky a ohlásí každou návštěvu příjemnou melodií. Předzahrádka domku já oplocená. Stěny domku jsou dvojité, díky čemuž je to velmi stabilní a pevná stavba, která zaručuje vysokou odolnost domku a bezpečnou hru pro vaše děti. Patro dětského domku Duplex je vhodné pro maximálně 3 dětičky a má celkovou nosnost 150 kg.

Plastový reliéf stěn domku je příjemný na dotek. Dětský domek je proveden v krásných barvách bílé, červené a zelené, které mu dodávají svěžest a útulnost. Povrch domku je ošetřen unikátním anti UV filtrem, který chrání barvy domku před vyblednutím na slunci a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru firmy Smoby spočívá v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Rozměry patrového domku Maison Duplex jsou 196*95*204 cm, a pohodlně se v něm zahraje i několik dětí najednou. Patrový domek pro děti má jednoduchou montáž a demontáž, a po demontování nezabírá mnoho místa, díky čemuž se dá snadno uskladnit. Všechny hrany jsou oblé a bezpečné, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Díky množství doplňků je set komplexní hračkou, při níž má dítě k dispozici nespočet možností na hru a tak brzy ho hra určitě neomrzí

Dětský kolečko Picnic Ecoiffier se dvěma koly od 18 měsíců červeno-zelený

Ecoiffier dětský kolečko Picnic je krásný červeno-zelený plastový kolečko. Je vyroben z příjemného plastového materiálu, s na dotek příjemnými rukojeťmi. Má dvě kolečka, díky nimž je stabilní, a dítě snadněji udrží rovnováhu. Jeho výhodou je malá hmotnost, takže dítě nemá problém udržet kolečko pod kontrolou. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného. Rozměry jsou výška 31,5 cm, hloubka 30 cm a délka 31,5 cm, Dětský kolečko je vhodný od 18 měsíců.

Kbelík set Maxi hrad Ecoiffier s konví 6 dílů od 18 měsíců

Součástí setu je i kbelík s doplňky, které barevně ladí s domečkem Duplex a kolečkem. Kbelík s doplňky doplňuje hru v domku o možnost starání se o zahradu či předzahrádku, ať už pískovou nebo opravdovou. Konvičkou se dají kytičky nebo písek zalévat, hrabičky prokypřit a pohrabať, lopatkou přehazovat nebo utľapkať. Dětský set do písku je vhodný pro děti od 18 měsíců. Rozměry setu jsou 20*18,5*40 cm. Dítě si díky setu může postavit na pláži nebo na dětském pískovišti svůj vlastní hrad pomocí nářadí.

Set kvalitních hraček na zahradu Smoby je vhodný pro děti od 3 až do 6 let. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost setu, který je vyroben podle přísných evropských standardů. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence - hračky Smoby patří dlouhodobě k nejkvalitnějším na trhu. Dětský set hraček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek s kolečkem a doplňky je splněným snem pro všechny děti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu250*157*209 cm
Celková výška209 cm
Rozměry balení134*100*33,5 cm
Celková délka250 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost71.7 kg
PoznámkaBattery: 2 x AAA 1,5V LR03
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné