Set domeček Máša a medvěd Pretty Smoby se zasouvací okenicí, kolečko, kbelík set do písku od 24 měsíců

Popis produktu

Set kvalitních hraček Smoby domeček Máša a medvěd Pretty a Écoiffier dětské kolečko a set do písku s kbelíkem od francouzských výrobců hraček potěší dívky a chlapce od 2 let. Určitě neodoláte naší výhodné ceně setu hraček, protože při koupi 3 hraček nejen potěšíte své děti, ale ještě i ušetříte. Evropští výrobci Smoby a Écoiffier jsou zárukou kvality, originality a bezpečnosti. Domeček s oblíbeným motivem z pohádky Máša a medvěd, kolečko se dvěma koly a kbelík do písku se výborně doplňují. Nabízejí dětem široké spektrum her, při kterých se rozvíjí fantazie a kreativita, pohybové dovednosti a také se při nich posilují přátelství. Ve vaší zahradě nebo na dvoře dokážete, tak vytvořit úžasné zábavní centrum na hraní pro vaše děti a jejich kamarády, které dětem určitě udělá radost a vás potěší skvělá cena setu.

Dětský domeček Máša a medvěd Pretty Smoby se zasouvací okenicí od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný pohádkový domeček do zahrady, ve kterém si zahrají chlapci i děvčata od 2 let. Děti si s ním však zahrají i ve vyšším věku. Bílo-žlutá barva stěn domečku s hnědými detaily se krásně hodí do každé zahrady nebo na dvůr. Celý dětský domeček je laděn v příjemných přírodních odstínech. Rozměry dětského zahradního domečku jsou 127*98*111 cm, jeho celková výška je 127 cm. Dvířka do domečku mají rozměry 91*42 cm. Poloviční dveře jsou vysoké 49 cm. Stěny domečku jsou dotvořeny reliéfem připomínajícím stavební materiál s detaily ve tvaru květináčů. Dětský domeček Pretty má střechu hnědé barvy s imitací střešní krytiny. Díky hmotnosti více než 12 kg stojí stabilně na zemi a dvojitým plastovým stěnám odolává vlivům počasí.

Domeček Smoby má jedinečnou vlastnost: obsahuje anti UV filtr, který chrání plastový materiál před škodlivými účinky slunečního záření. Barvy jsou proto zářivé a vypadají jako nové dlouhá léta. Pohádka Máša a medvěd, kterou byl inspirován tento zahradní domeček, je dnes velmi oblíbená mezi dětmi na celém světě. Domeček pro děti Máša a medvěd se sestavit i rozložit velmi jednoduchým způsobem. Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Zahradní domeček pro děti má jedinečnou zasouvatelnou okenici na okénku v hnědé barvě. Při hře s domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé.

Dětské kolečko Picnic Écoiffier se dvěma koly od 18 měsíců červeno-zelené

Écoiffier dětské kolečko Picnic je krásné červeno-zelené plastové kolečko pro holčičky a chlapce od 18 měsíců. Je vyroben z příjemného plastového materiálu, s na dotek příjemnými rukojeťmi. Má dvě kolečka, díky nimž je stabilní a dítě snadněji udrží rovnováhu. Rozměry jsou výška 31,5 cm, hloubka 30 cm a délka 31,5 cm. Jeho výhodou je malá hmotnost, takže dítě nemá problém udržet kolečko pod kontrolou. Dítě si v něm může převážet písek, hračky nebo cokoli jiného.

Kbelík set hvězdičky Écoiffier s konví 6 dílů od 18 měsíců

Écoiffier set do písku pro děti je vhodný pro děti od 18 měsíců. Balení obsahuje pěkný kbelík s barevnými hvězdičkami, zelenou konev, červené sítko, modrou lopatku, modré hrabičky a žlutou bábovičku ve tvaru mušličky. Dětské nářadí do písku je pěkné a barevné, vyrobené z kvalitních a odolných plastových materiálů. Rozměry dětského setu do písku jsou 18*18*34 cm a je skvělým doplňkem pro hru dětí na pláži či v pískovišti.

Smoby a Écoiffier přinášejí do světa dětí moderní francouzský design, kvalitu a radost ze hry. Společnost Smoby při vývoji a výrobě hraček soustředí pozornost na detaily a bezpečnost dětí při hře. Zaoblené hrany a kvalitní plast jsou zárukou bezpečnosti. Značka Smoby získala certifikát kvality. Kombinace kvality a designu zaručuje dlouhodobou radost ze hry z hračkami Smoby. Écoiffier je francouzský výrobce hraček, které splňují přísné evropské normy. Hračky Smoby a Écoiffier jsou vyrobeny v Evropě a jsou nejlepší volbou pro vaše dítě. Darujte svým dětem nezapomenutelné zážitky ze hry v atraktivním plastovém domečku Máša medvěd Pretty, kolečkem se dvěma koly a dětským setem do písku.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu127*111*98 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení99*20*115 cm
Celková délka110 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost12,50 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné