Set domeček Máša a medvěd Smoby s květináčem a houpačka Tuleň s vodotryskem od 24 měsíců

Popis produktu

Set hraček Smoby obsahuje pohádkový domeček Máša a medvěd a houpačku Tuleň. Zahradní domeček a houpačka s vodotryskem spolu tvoří jedno fantastické zábavní centrum na hraní, které se hodí na každý dvůr nebo do zahrady. Jsou to hračky, které děti využijí hlavně v létě. Pohádka Máša a medvěd je dnes velmi oblíbená mezi dětmi na celém světě. Máša je nezbedné děvčátko, které miluje vylomeniny, pohyb, sladkosti a rádo dává mnoho otázek. Její kamarád, medvěd Miša, je bývalý cirkusový medvěd, který v lese hledá (neúspěšně) zasloužený odpočinek. S nezbednou Mášou se nakonec skamarádí a spolu zažívají všelijaká dobrodružství. Pohádkový domeček s tímto motivem si zamiluje každé dítě a výborně ho doplňuje houpačka s vodotryskem. Jsou vhodné od 2 let. Rodiče potěší výhodná cena setu hraček, takže při jeho koupi potěšíte své ratolesti a ještě k tomu i ušetříte.

Pohádkový domeček Máša a medvěd Smoby s květináči od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný zahradní domeček s pohádkovým motivem. Nabízí dětem fantastický prostor na hraní a díky kompaktní velikosti se snadno vejde i do většího dětského pokoje. Domeček Smoby je vhodný pro děti již od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Velmi užitečnou vlastností domečku je anti UV filtr, který zaručí, že barvy na domku zůstanou dlouhá léta zářivé a krásné jako v první den od rozbalení. Domeček má bílá otevírací dvířka a pod 2 okny se nacházejí květináče. Do nich si dětičky mohou zasadit vlastní kytičky nebo si je mohou vyzdobit jinými způsobem. Stěny domečku jsou pevné a stabilní, hra v domku je maximálně bezpečná.

Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Je vysoce odolný a bezpečný, patří mezi nejkvalitnější hračky na trhu. Otevřená okna zajistí přísun čerstvého vzduchu. Výška domku je 127 cm a půdorys má rozměry 109*112 cm. Při hře se zahradním domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Dětská houpačka Tuleň Smoby oboustranná s vodotryskem zelená

Smoby oboustranná houpačka Tuleň je provedena v krásné zářivé pastelové zelené barvě s červenými držáky a motivem tuleně. Má ergonomicky tvarovaná sedadla tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavila se ani po delším čase houpání. Dětská oboustranná houpačka je ve tvaru tuleně s pěknými očky. Je to houpačka, vhodná pro děti od 3 let. Délka houpačky je 112 cm. Výška od země je 27 cm. Dětská houpačka je doplněna o vodotrysk.

Během horkých letních dnů se dá k otvoru na houpačce připojit hadice s vodou a děti mají o zábavu postaráno. Díky oblým tvarům a jemným tvarům je houpačka vhodná pro nejmenší děti. Její stabilita je zaručena díky svému tvaru. Dítě se může houpat i samo tak, že si sedne do středu houpačky. Rozměry produktu jsou 112*50*65 cm. Díky svým skladným rozměrům se snadno přenáší a nezabírá mnoho místa.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Houpačka i domeček Máša a medvěd jsou odolné a velmi kvalitní hračky. Domeček je inspirován nejnovějšími architektonickými trendy. Dětská houpačka se po napojení na vodu změní na osvěžující letní hračku. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Domeček i houpačka mají odolnou konstrukci. Vytvořte vašim dětem doma to nejzábavnější hrací centrum a zajistěte jim dlouhé hodiny plné vzrušující zábavy s tímto jedinečným setem hraček Smoby.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení95*30*109 cm
Celková délka112 cm
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost16,50 kg
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné