Set domeček Duplex Smoby patrový a multifunkční stolek Voda & Písek 2v1

Popis produktu

Set hraček Maison Duplex a multifunkčního stolku od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Set je složen z kvalitního domečku pro děti a z krásného multifunkčního stolku. Tyto se vzájemně barevně, tak designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Kromě univerzální hračky pro děti je tento set i krásnou dekorací na vaši zahradu či na dvůr.

Domeček pro děti Smoby Maison Duplex dvoupatrový s kuchyňkou

Maison Duplex je unikátní dvoupatrový domeček pro děti, který si všechny děti rychle oblíbí. Má plně vybavený kuchyňský koutek s komínem, jídelní část s jídelním stolem, chodbu a podkroví, na které se dá dostat pomocí bezpečného žebříku. Na oknech má rolety, které se dají podle potřeby vytáhnout a stáhnout. Všechny okenice a okna jsou otevíratelné a zavíratelné. Domek je vybaven elektrickým zvonkem, který funguje na baterky a ohlásí každou návštěvu příjemnou melodií. Předzahrádka domku já oplocená. Stěny domku jsou dvojité, díky čemuž je to velmi stabilní a pevná stavba, která zaručuje vysokou odolnost domku a bezpečnou hru pro vaše děti.

Patro dětského domku Duplex je vhodné pro maximálně 3 dětičky a má celkovou nosnost 150 kg. Plastový reliéf stěn domku je příjemný na dotek. Dětský domek je proveden v krásných barvách bílé, červené a zelené, které mu dodávají svěžest a útulnost. Povrch domku je ošetřen unikátním anti UV filtrem, který chrání barvy domku před vyblednutím na slunci a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru firmy Smoby spočívá v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Rozměry patrového domku Maison Duplex jsou 196*95*204 cm, a pohodlně se v něm zahraje i několik dětí najednou.

Dětský stůl Voda & Písek 2v1 Smoby s mlýnem, otvorem na slunečník a 4 doplňky od 18 měsíců

Součástí setu je kvalitní multifunkční stolek Sand & Water, který svou funkčností ideálně doplňuje možnosti domku. Je také vyroben z kvalitních materiálů a jeho pestré barvy, ošetřené anti UV filtrem, jsou velmi pěkné na pohled. Stolek má oddělené dvě samostatné části, které mohou být libovolně využity buď jako skladovací prostor nebo prostor na hraní. Tyto části jsou vodotěsné, a tak do nich lze napustit vodu a nasypat písek, což z obyčejného stolku rázem udělá kreativní prostor pro uplatnění fantazie. Děti si mohou do písku napustit vodu veselým dávkovačem, který připomíná vodní mlýn a s pomocí přiložených formiček, hrabličiek a lopatky vytvářet různé objekty a kreativní se hrát. Stolek lze zakrýt plastovými víky, čímž se z něj stane stůl s velkou pracovní plochou, která se hodí jako podložka na kreslení, hraní se s hračkami nebo jiné zábavné činnosti. Praktické otvory ve středu stolku umožňují upevnění slunečníku, aby se děti mohly hrát i na slunci bez rizika úpalu.

Set kvalitních hraček na zahradu Smoby je vhodný pro děti od 3 až do 6 let. Patrový domek pro děti i zábavný multifunkční stolek mají jednoduchou montáž a demontáž, a po demontování nezabírají mnoho místa, díky čemuž se dají snadno uskladnit. Všechny hrany jsou oblé a bezpečné, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Díky množství doplňků je set komplexní hračkou, při níž má dítě k dispozici nespočet možností na hru a tak brzy ho hra určitě neomrzí. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost setu, který je vyroben podle přísných evropských standardů. Hračky Smoby patří dlouhodobě k nejkvalitnějším na trhu. Dětský set hraček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek s multifunkčním stolkem je splněným snem pro všechny děti.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu250*157*209 cm
Celková výška209 cm
Rozměry balení134*100*33,5 cm
Celková délka250 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost71,7 kg
PoznámkaBattery: 2 x AAA 1,5V LR03
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné