Set domeček Duplex Smoby patrový a houpačka Tuleň s vodotryskem

Popis produktu

Set hraček Maison Duplex a houpačky s vodotryskem Tuleň od francouzského výrobce hraček Smoby je krásným doplňkem na vaši zahradu, díky kterému z ní vaše děti už ani nebudou chtít odejít. Set je složen z kvalitního domečku pro děti a z krásné houpačky Tuleň. Tyto se vzájemně barevně, tak designově, ideálně doplňují a tvoří tak jeden celek, ze kterého se stane hotové zahradní centrum zábavy. Díky jedinečným vlastnostem, které jsou pro výrobce Smoby charakteristické, jde skutečně o výjimečnou kombinaci kvality a designu, která zaručuje dlouhodobou zábavu pro vaše dítě a jeho sourozenců či kamarádů. Kromě univerzální hračky pro děti je tento set i krásnou dekorací na vaši zahradu či na dvůr.

Domeček pro děti Smoby Maison Duplex dvoupatrový s kuchyňkou

Maison Duplex je unikátní dvoupatrový domeček pro děti, který si všechny děti rychle oblíbí. Má plně vybavený kuchyňský koutek s komínem, jídelní část s jídelním stolem, chodbu a podkroví, na které se dá dostat pomocí bezpečného žebříku. Na oknech má rolety, které se dají podle potřeby vytáhnout a stáhnout. Všechny okenice a okna jsou otevíratelné a zavíratelné. Domek je vybaven elektronickým zvonkem, který funguje na baterky a ohlásí každou návštěvu příjemnou melodií. Předzahrádka domku já oplocená. Stěny domku jsou dvojité, díky čemuž je to velmi stabilní a pevná stavba, která zaručuje vysokou odolnost domku a bezpečnou hru pro vaše děti. Patro dětského domku Duplex je vhodné pro maximálně 3 dětičky a má celkovou nosnost 150 kg.

Plastový reliéf stěn domku je příjemný na dotek. Dětský domek je proveden v krásných barvách bílé, červené a zelené, které mu dodávají svěžest a útulnost. Povrch domku je ošetřen unikátním anti UV filtrem, který chrání barvy domku před vyblednutím na slunci a tak zůstanou krásné zářivé během dlouhých let. Jedinečnost anti UV filtru firmy Smoby spočívá v tom, že domek vypadá i po letech stále jako právě vybaleno z krabice. Rozměry patrového domku Maison Duplex jsou 196*95*204 cm, a pohodlně se v něm zahraje i několik dětí najednou.

Houpačka pro děti Tuleň Smoby oboustranná s vodotryskem zelená

Součástí setu je i dětská oboustranná houpačka Tuleň, která patří k nejoblíbenějším modelům houpaček. Barevně ladí s domečkem Duplex. Má ergonomicky tvarovaná sedadla navrženy tak, aby dítě sedělo pohodlně a unavila se ani po delším čase houpání se. Dětská oboustranná houpačka je ve tvaru tuleně s pěknými očky. Délka houpačky je 112 cm. Je doplněna o vodotrysk - během horkých letních dnů se dá k otvoru na houpačce připojit hadice s vodou a děti mají o zábavu postaráno. Houpání na houpačce děti tak brzy neomrzí. Je to skvělý doplněk na zahradu či na dvůr a vhodně doplňuje domeček Duplex - děti ani nebudou chtít ze zahrady odejít. Díky svým skladným rozměrům se snadno přenáší a nezabírá mnoho místa. Děti si ji, stejně jako i domek, velmi rychle zamilují. Výška sedáku je 27 cm.

Set kvalitních hraček na zahradu Smoby je vhodný pro děti od 3 až do 6 let. Patrový domek pro dětijednoduchou montáž a demontáž, a po demontování nezabírá mnoho místa, díky čemuž se dá snadno uskladnit. Všechny hrany jsou oblé a bezpečné, a proto si děti nemohou při hře ublížit. Díky množství doplňků je set komplexní hračkou, při níž má dítě k dispozici nespočet možností na hru a tak brzy ho hra určitě neomrzí. Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost setu, který je vyroben podle přísných evropských standardů. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence - hračky Smoby patří dlouhodobě k nejkvalitnějším na trhu. Dětský set hraček Smoby bude mít úspěch nejen u vašich dětí ale i u jejich kamarádů. Je to krásný doplněk na dvůr či zahradu. Vlastní domek s houpačkou s vodotryskem je splněným snem pro všechny děti.

Doprava 69
Technické parametry
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu250*157*209 cm
Celková výška209 cm
Rozměry balení134*100*33,5 cm
Celková délka250 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost71,7 kg
PoznámkaBattery: 2 x AAA 1,5V LR03
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...