Set domeček Máša a medvěd Smoby s květináčem a odrážedlo chodítko Auto 2v1 s opěrkou od 24 měsíců

Popis produktu

Souprava hraček Máša a medvěd v sobě zahrnuje pohádkový domeček s květináčem a odrážedlo v podobě autíčka s opěrkou. Dětské hračky pocházejí od francouzského výrobce Smoby, který zaručuje kvalitu, odolnost a bezpečnost svých produktů. Zahradní domeček a růžové autíčko spolu dokonale ladí a vytvářejí maximálně zábavnou sadu hraček pro děti. Pohádka Máša a medvěd je dnes velmi oblíbená mezi dětmi na celém světě. Máša je nezbedné děvčátko, které miluje vylomeniny, pohyb, sladkosti a rádo dává mnoho otázek. Její kamarád, medvěd Miša, je bývalý cirkusový medvěd, který v lese hledá (neúspěšně) zasloužený odpočinek. S nezbednou Mášou se nakonec skamarádí a spolu zažívají všelijaká dobrodružství. Pohádkové odrážedlo a chodítko v jednom a domeček Máša a medvěd si zamiluje každé dítko od 2 let. Rodiče potěší výhodná cena setu hraček, proto při koupi nejen potěšíte své ratolesti, ale i ušetříte.

Pohádkový domeček Máša a medvěd Smoby s květináči od 2 let

Dětský domeček Máša a medvěd je nádherný zahradní domeček s pohádkovým motivem. Nabízí dětem fantastický prostor na hraní a díky kompaktní velikosti se snadno vejde i do většího dětského pokoje. Domeček Smoby je vhodný pro děti již od 2 let, ale zahrají si s ním i starší děti. Velmi užitečnou vlastností domku je anti UV filtr, který zaručí, že barvy na domečku zůstanou dlouhá léta zářivé a krásné jako v první den od rozbalení. Domeček má bílá otevírací dvířka a pod 2 okny se nacházejí květináče. Do nich si dětičky mohou zasadit vlastní kytičky nebo si je mohou vyzdobit jinými způsobem. Stěny domečku jsou pevné a stabilní, hra v domečku je maximálně bezpečná.

Děti mají uvnitř hodně místa na hraní, zahrají si v něm i s kamarády. Je dostatečně prostorný, pro hru více dětí. Domeček se dá sestavit i rozložit velmi jednoduchým způsobem. Otevřená okna zajistí přísun čerstvého vzduchu. Výška domku je 127 cm a půdorys má rozměry 109*112 cm. Při hře se zahradním domečkem se rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti dětí, napodobují dospělé. Barvy na plastovém domečku jsou výrazné a zářivé, proto podněcují dětskou fantazii. Které děťátko by nechtělo mít vlastní domeček, kde si může hrát dlouhé hodiny se svými kamarády?

Smoby růžové odrážedlo a chodítko Máša a medvěd Auto Initio 2v1 od 10 měsíců

Dívčí odrážedlo Máša a medvěd je nádherná a originální hračka s pohádkovým motivem, které neodolá žádná slečna. Je vhodné již od 10 do 36 měsíců. Děti ho mohou využít hned na dva způsoby. Od 10 měsíců, když dítě začíná chodit, použije autíčko Máša a medvěd jako oporu při prvních krocích. Nabývá jistotu, učí se chodit a vedle toho má u sebe svou oblíbenou pohádku Máša a medvěd. Když je dítě při pohybu jistější, v 12 měsících si sedne na autíčko a odráží se nohama. Děťátko jezdí samostatně, užívá si svobodnou jízdu. Odrážedlo roste s dítětem od 10 do 36 měsíců. Sedadlo je ergonomicky tvarované, sedí se na něm velmi pohodlně. Pod sedadlem autíčka je úložný prostor, kde si může holčička uložit své oblíbené hračky nebo jiné drobnosti.

Prostřednictvím odrážedla se dítě učí udržovat rovnováhu, posiluje svalstvo na nohách, hraje si aktivním způsobem. Autíčko pro dívky má růžovou barvu se zeleným opěradlem a volantem. Okna na autíčku jsou vyzdobena obrázky z pohádky Máša a medvěd. Tento motiv mají v oblibě hlavně holčičky, odrážedlo je vhodné spíše pro ně. Odrážedlo je skvělou pomůckou při pohybovém vývoji vašeho dítěte. Odrážedlo pro děti je vyrobeno z kvalitních a odolných plastových materiálů, které mají dlouhou trvanlivost. Volant na odrážedle se dá otáčet do stran o 30 stupňů. Dítě se cítí jako při jízdě na opravdovém autě. Vysoká opěrka odrážedla poslouží jako opora při chození, ale zaručuje i vyšší bezpečnost při jízdě na autíčku.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. Hračky Smoby splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy. Odrážedlo i domeček Máša a medvěd jsou odolné a velmi kvalitní hračky. Domeček je inspirován nejnovějšími architektonickými trendy. Růžové odrážedlo má velmi stylové provedení, bude ho milovat každá slečna. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Plast na hračkách Smoby je jemný k dětským ručkám, je to plast sametový na dotek. Domeček i odrážedlo 2v1 mají odolnou konstrukci. Vytvořte vašim dětem doma to nejzábavnější hrací centrum a zajistěte jim dlouhé hodiny plné vzrušující zábavy s tímto jedinečným setem hraček Máša a medvěd.

Doprava 79
Technické parametry
VěkOd 24 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu112*109*127 cm
Celková výška127 cm
Rozměry balení95*30*109 cm
Celková délka112 cm
UV filterAno
Dvojité stěnyAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost16,50 kg
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...