Set bagr Maxi Power BIG se sedadlem a pracovní přilba a rukavice

Popis produktu

Set dětských hraček německé kvality za zvýhodněnou cenu obsahuje: bagr se sedadlem a k tomu pracovní přilbu a rukavice, vhodné pro chlapce od 2 let. Hračky z řady Power BIG jsou v typických stavebních barvách, ideální pro malé stavaře.

Bagr pro děti Maxi Power BIG se sedadlem délka 73 cm žlutý

Bagr Maxi Power je originální dětský bagr vhodný pro děti od 3 let. Dětský pracovní vůz má gumová kola, díky kterým dítě při hře nepoškrábe podlahu. Robustní pracovní auto je vybaveno sedačkou s nosností až 50 kg, na které dítě pohodlně sedí. Pomocí kliky dítě ovládá pohyb ramene se lžící s velkým objemem. Dětské pracovní auto je skvělou hračkou pro děti od tří let, neobsahuje malé části a je určeno pro hru uvnitř i venku.

Dítě se dokáže hrou s pracovním autem zabavit na dlouhé hodiny. Dětský bagr se sedadlem nemá ostré hrany, takže dítě si při hře neublíží. Dětský bagr je dlouhý až 73 cm a při sezení se dítě může otáčet libovolně do všech směrů. Německý výrobce BIG myslel i na praktickou stránku hračky a v případě znečištění ji můžete velmi jednoduše umýt pod tekoucí vodou, aby si dítě mohlo dále hrát s čistou hračkou.

Pracovní sada Bob the Builder Smoby helma a rukavice

Pracovní sada Bob the Builder v sobě skrývá kvalitní dětské pracovní rukavice a žlutou helmu v univerzální velikosti, které se zalíbí každému šikovnému dítěti od 3 let. Rukavice i helma jsou ozdobeny logem oblíbené animované postavičky – Bořek Stavitel, jehož znají tisíce dětí. S touto pracovní sadou si vaše dítě bude připadat jako skutečný opravář. Hry na povolání u dětí rozvíjejí komunikační a jazykové schopnosti, přibližují se světu dospělých, získají pocit zodpovědnosti. Sada pracovních doplňků je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů a vydrží dětem dlouhá léta.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jakož i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Barvy na plastových hračkách Smoby rozvíjí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé dítě.

BIG je renomovaný německý výrobce, který má celosvětově vedoucí postavení ve výrobě vysoce kvalitních plastových hraček pro děti. Jejím symbolem je buvol, jehož charakteristiky jsou: síla, robustnost a odolnost a zároveň to jsou charakteristiky pro všechny dětské hračky BIG. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů, použité materiály jsou nejen kvalitní ale i zdravotně nezávadné.

Charakteristika setu

  • stavbařské hračky
  • bagr se sedadlem
  • pracovní rukavice a přilba
  • vysoká kvalita
  • vhodné od 2 let
Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu73*32*30 cm
Celková výška30 cm
Rozměry balení75*33*63 cm
Celková délka73 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost3,1 kg
Nosnost50 kg
Barvažlutá
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné