Set kuchyňka Tefal Studio Barbecue Smoby se zvuky a grilem a obchod Supermarket s pokladnou

Popis produktu

Set hraček kuchyňka Tefal Studio Barbecue a obchůdek Supermarket je fantastická souprava hraček, která se hodí pro všechny děti od 3 let. Realistický design a zajímavé detaily kuchyňky i obchůdku zaručeně upoutají každé děťátko, protože obě hračky vypadají jako opravdové. Mají mnoho doplňků pro ještě realističtější zážitek ze hry. Spolu tvoří jeden dokonalý celek ideální na hraní pro vaše malé rošťáky. Tyto úžasné hračky pocházejí od spolehlivého francouzského výrobce Smoby. V jeho hračkách se odráží francouzský cit pro krásu a jedinečnost a také léty ověřená kvalita. Ta je spojena se zaručenou bezpečností dětí během zábavných a veselých her s hračkami Smoby. Set hraček vám nabízíme v zvýhodněné ceně, které se opravdu nedá odolat.

Dětská kuchyňka Tefal Studio BBQ Smoby elektronická se zvuky, s opečenými potravinami a grilem zeleno-fialová

Dětská kuchyňka Tefal Studio Barbecue od francouzského výrobce Smoby je dokonalou kuchyňkou pro holčičku či chlapečka vhodná od 3 let. Je provedena v dynamicky elegantní barevné kombinaci svěží zelené, královské fialové, šedé a bílé barvy. Výhodou této kuchyňky je přístupnost z každé strany, a tak je vhodná na hru pro více dětí. Společnou hrou si dětičky rozvíjejí komunikační schopnosti a napodobují dospělé. Děti si hrou tříbí motorické schopnosti, hmatovou citlivost a koordinaci pohybů. Kuchyňka Smoby je vybavena až 29 doplňky. Mezi ně patří talířky s příbory, kuchyňské nářadí hrnec s pokličkou a kouzelné těstoviny, náhradní kapsle do kávovaru, pánev placky, šálky na kávu a sklenice na sodu, opečené potraviny a klobásky na gril.

Kuchyňka Smoby Tefal Studio Barbecue má mnohé speciální vlastnosti, kterými se odlišuje od jiných kuchyněk. Elektronická kuchyňka je zvuková, sporák po položení na desku vydává realistické zvuky jako při vaření Blob Blop Blop a Psssshhhii jako při pečení. Milým doplňkem kuchyňky je automat na sodu, který při používání vydává realistické zvuky Cric Cric. V kouzelném hrnci se uvaří těstoviny. Tato elektronická kuchyňka pro děti má celkovou výšku 100 cm. Její rozměry jsou 64*47*100 cm. V troubě na pečení si mohou upéct chutný koláček, pak umýt nádobí v dřezu na mytí nádobí. Kuchyňka má i ledničku, která představuje i úložný prostor na potraviny.

Pracovní deska kuchyňky sestává z elektrického sporáku se dvěma plotýnkami, dřezu na mytí a jídelního stolu. Speciálním doplňkem kuchyňky je polokruhovitý barbecue gril na pečení, kde si děti mohou opékat klobásky či rybu. Pěkným detailem jsou opečené potraviny, které působí realisticky. Stůl slouží dětem na prostírání a stolování. Nad pracovní deskou se tyčí stojan, kde si děti najdou automat na vyrábění sody a espresso kávovar s výměnnými kapslemi. V horní části stojanu je aplikován dětský digestoř, na který si děti zavěsí kuchyňské náčiní. Elektronická dětská kuchyňka funguje na 1 x AA/LR6 1,5 V baterii, která je součástí balení.

Dětský obchod Supermarket Smoby s elektronickou pokladnou, vozíkem a potravinami zelený

Smoby obchod Supermarket je fantastická hračka pro děti od 3 let. Dětský obchod má v sobě zabudovanou elektronickou dotykovou pokladnu, kalkulačku a LCD displej. Je to mini replika klasického supermarketu, ve kterém najdete vše možné: poličky s ovocem a zeleninou, poličky s pekařskými výrobky a mnoha dalšími potravinami, pokladnu s mikrofonem, nákupní košík na kolečkách, do kterého se dá vložit mince. Celkem je v balení až 44 doplňků, bez kterých se neobejde žádný správný obchod. Děti si mohou vybrat různé produkty na dotykovém displeji, cena se zobrazí na LCD obrazovce. Všechny ceny se dají spočítat na zabudované kalkulačce. Produkty se dají i oskenovat, přesně jako na opravdové pokladně. U každého produktu pokladna vydá pípajúci zvuk a zasvítí červené světélko. Při placení je třeba přetáhnout kartičku přes čtečku karet a cena na pokladně se vynuluje, jako kdyby bylo zboží zaplaceno.

Dětský obchůdek s pokladnou je nejen velmi zábavná realistická hračka, ale přispívá ve velké míře i k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají se na dospělé. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Dětský supermarket Smoby funguje na 2 x AA baterie, které nejsou součástí balení. Rozměry dětského obchůdku jsou 54*46*87 cm, má výraznou zelenou barvu.

Smoby je kvalitní francouzský výrobce nádherných plastových hraček pro děti. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Sada kuchyňky a obchůdku pro malé prodavače je skvělá souprava hraček pro děti, které si rády hrají na různá povolání. Zahrnuje v sobě mnoho doplňků, které zajistí neopakovatelnou hru na dlouhé hodiny.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu64*47*100 cm
Celková výška100 cm
Výška pracovní plochy51 cm
Rozměry balení50*24*70 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost5,25 kg
PoznámkaBattery: 1xAA LR6 1,5 V
Barvafialová
Set produktůAno
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné