Set chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 Smoby se zvukem a světlem a interaktivní tablet s funkcemi

Popis produktu

Chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 a interaktivní tablet s funkcemi je vynikající souprava hraček, která upoutá pozornost všech dětí již od 12 měsíců. Sadu nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří výrazně ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí a představují pěkný doplněk do dětského pokojíčku, přičemž u dětí rozvíjí jemnou motoriku, kognitivní schopnosti a pohybové dovednosti. Hračky od francouzského Smoby v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu.

Chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 Smoby se zvukem a světlem a 8 funkcemi

Chodítko Trott Cotoons 2v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky originálnímu francouzskému designu a zvukovým a světelným efektům se rychle stane oblíbeným společníkem každého dítěte. Díky širokému rozestoupení kol je chodítko pro děti stabilní. Didaktický kufřík s 8 funkcemi, který je součástí chodítka, se dá snadno vyjmout a samostatně používat. Rukojeť je v ideální výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opírat. Díky tlačítkům na kolečkách s funkcí brzdění je zaručena jeho bezpečnost.

Didaktický panel ve tvaru kufříku obsahuje množství her, které pomáhají s motorickým vývojem dítěte. Dítě mačká a otáčí různá barevná tlačítka, hraje si s očky ve vrchní části panelu a vhazuje kostky s potiskem do správných otvorů. Díky tomu se instinktivně naučí rozeznávat jednotlivé barvy a tvary, je to pro děti skvělá zábava na dlouhé hodiny. Zároveň poslouchá různé melodie a těší se ze světelných efektů. Herní panel se dá díky držadlu snadno přenášet, rodiče ho dětem vezmou na výlet a na návštěvy.

Interaktivní tablet pro nejmenší Cotoons Smoby 2v1 se zvuky a světlem od 12 měsíců

Tablet pro nejmenší Cotoons od Smoby je určen pro děti ve věku od 12 měsíců. Tablet pro nejmenší můžete zpočátku zavěsit na zábradlí postýlky. Díky jemným tlumeným zvukovým a světelným efektům se dítě probouzí do příjemného prostředí, což ho uklidňuje. Tablet pro nejmenší je vyhotoven v krásných barvách, působí hravě, dítě bude s radostí objevovat a zkoumat jeho tvary, rozeznávat nové barvy a reagovat na různé zvuky.

Na druhé straně tabletu se nachází interaktivní tabulka Activity Board na kreslení pro první kresby vašeho děťátka. Magickou stírací tabulku můžete neustále mazat a děťátko může kreslit další kreativní výtvory, nebo se učit svá první písmena nebo číslice. Díky praktické tabulce si dítě může rozvíjet svou jemnou motoriku a rozumové schopnosti. Jedním pohybem se dá vše z tabule smazat a zábava začíná znovu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Použité barvy podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu51*47*43 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení45*18*57 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,69 kg
PoznámkaBattery: 2 x AG13/LR44 included
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...