Set chodítko a kočárek s brzdou Croc Baby Walker Minikiss 3in1 Smoby a didaktický stolek se zvuky a světlem

Popis produktu

Chodítko a kočárek s brzdou Croc Baby Walker a didaktický stolek se zvuky a světlem tvoří perfektní kombinaci hraček, která všestranně rozvíjí nejmenší děti již od 12 měsíců. Moderní sada od Smoby přináší dětem nejvyšší evropskou kvalitu a originální francouzský design. Chodítko se stolkem spolu barevně a designově ladí, vytvoří v dětském pokojíčku kreativní a veselou atmosféru. Dítě se s chodítkem učí dělat první krůčky, získává sebedůvěru a také si v něm může vozit svou oblíbenou panenku. Didaktický stolek naplno rozvíjí u dětí jemnou motoriku, kognitivní schopnosti, nabídne jim spoustu zábavných aktivit.

Chodítko a kočárek pro panenku Croc Baby Walker MiniKiss 3in1 Smoby s brzdou a bezpečnostním pásem od 12 měsíců

Chodítko a kočárek pro panenku Croc Baby Walker 3v1 z edice MiniKiss od francouzského výrobce Smoby je skvělý dárek pro všechny děti od 12 měsíců, které si rády hrají se svými panenkami. Multifunkční chodítko v jemném světle modrém provedení pomůže vašim nejmenším s prvními kroky jako chodítko. Opírají se o něj, nabírají jistotu a snadno si osvojují správné pohyby. Rodiče potěší funkce brzdění – díky tlačítkům na kolečkách dokážou jednoduše zabrzdit chodítko, což zaručuje dětem při hře bezpečnost. Chodítko slouží i jako kočárek, do kterého lze uložit panenku ve 2 polohách – sedátko lze nastavit tak, aby panenka seděla ve směru jízdy nebo tváří k dítěti. Dítě se učí chodit a zároveň komunikuje se svojí panenkou.

Kočárek pro panenky má po bocích vyobrazeny veselé obrázky zvířátek, které ladí s oblíbenými panenkami ve zvířecích kostýmech z edice MiniKiss. Bezpečnostní pás ochrání panenku před vypadnutím ze sedadla. Oblá ergonomická rukojeť je uzpůsobena pro malé dětské ruce, umožňuje jim bezproblémovou manipulaci s chodítkem. Odnímatelné sedadlo poslouží dětem jako praktická autosedačka, která se snadno přenáší, mohou si ji vzít spolu s panenkou na návštěvy a výlety.

Didaktický stůl Activity Table Cotoons Smoby se zvukem, světlem a mnoha funkcemi od 12 měsíců

Didaktický stůl Activity Table z oblíbené řady Cotoons je špičková multifunkční didaktická hračka, se kterou si zahrají děti od 12 měsíců a zároveň si budou rozvíjet kognitivní a motorické schopnosti. Didaktický stolek stojí na 4 pevných a stabilních nohou, je vyroben z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Děti potěší elektronické zvukové a světelné efekty a zároveň si procvičí své dovednosti při různých hrách. Čeká na ně provlékání kroužků, vystřelovací katapult, otáčecí zrcátko a nechybí ani tobogan, po kterém si budou pouštět míček.

Součástí didaktické pomůcky jsou také krásné vkládací kostky s potiskem, které se dítě naučí vkládat do otvorů. Kostky se po správném vhození sbírají v nožičce stolku, takže děti pokračují v zábavě i nadále. Při této hře si dítě procvičuje jemnou motoriku a zároveň rozeznává jednotlivé barvy a tvary kostek. Na stolku je množství pohyblivých částí, se kterými se vaši nejmenší vydrží bavit dlouhé hodiny. Při hře se rozvíjí také logické myšlení a sluch nejmenších.

Smoby je renomovaná francouzská značka, která již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s pravým francouzským designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*45*47 cm
Rozměry balení49*15*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,3 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.