Set chodítko a kočárek s brzdou Croc Baby Walker Minikiss 3in1 Smoby a odrážedlo modré s opěrkou

Popis produktu

Chodítko a kočárek s brzdou Croc Baby Walker a modré odrážedlo s opěrkou představují vynikající set hraček, který potěší každé dítě již od 12 měsíců. Moderní sada hraček Smoby přináší dětem nejvyšší evropskou kvalitu a originální francouzský design. Chodítko s modrým odrážedlem spolu barevně a designově ladí, vytvoří v dětském pokojíčku veselou a příjemnou atmosféru. Chodítko pomůže dětem získat sebevědomí při jejich prvních krůčcích, mohou si v něm vozit svou oblíbenou panenku a spoustu radosti budou mít na výletech s rodiči, kteří je odvezou v rozšiřitelném odrážedle se zvuky.

Chodítko a kočárek pro panenku Croc Baby Walker MiniKiss 3in1 Smoby s brzdou a bezpečnostním pásem od 12 měsíců

Chodítko a kočárek pro panenku Croc Baby Walker 3v1 z edice MiniKiss od francouzského výrobce Smoby je skvělý dárek pro všechny děti od 12 měsíců, které si rády hrají se svými panenkami. Multifunkční chodítko v jemném světle modrém provedení pomůže vašim nejmenším s prvními kroky jako chodítko. Opírají se o něj, nabírají jistotu a snadno si osvojují správné pohyby. Rodiče potěší funkce brzdění – díky tlačítkům na kolečkách dokážou jednoduše zabrzdit chodítko, což zaručuje dětem při hře bezpečnost. Chodítko slouží i jako kočárek, do kterého lze uložit panenku ve 2 polohách – sedátko lze nastavit tak, aby panenka seděla ve směru jízdy nebo tváří k dítěti. Dítě se učí chodit a zároveň komunikuje se svojí panenkou.

Kočárek pro panenky má po bocích vyobrazeny veselé obrázky zvířátek, které ladí s oblíbenými panenkami ve zvířecích kostýmech z edice MiniKiss. Bezpečnostní pás ochrání panenku před vypadnutím ze sedadla. Oblá ergonomická rukojeť je uzpůsobena pro malé dětské ruce, umožňuje jim bezproblémovou manipulaci s chodítkem. Odnímatelné sedadlo poslouží dětem jako praktická autosedačka, která se snadno přenáší, mohou si ji vzít spolu s panenkou na návštěvy a výlety. Panenka není součástí balení.

Odrážedlo rozšiřitelné Maestro Ride-On Blue 3in1 Smoby se 3 zvuky a vodicí tyč s ohrádkou – magické oči od 6 měsíců

Rozšiřitelné odrážedlo Maestro Ride-On Blue 3v1 od francouzského výrobce Smoby je skvělý dárek pro všechny děti a zejména kluky od 6 měsíců. Díky odpojitelným částem se dokáže přizpůsobovat potřebám dětí a růst s nimi od 6 do 36 měsíců. Je vyhotoveno ve stylové modro-bílé barevné kombinaci, přední masku zdobí veselý úsměv a pohyblivé magické oči, kterým dokážou děti kdykoli změnit jejich výraz. V zadní části odrážedla je vodicí tyč, se kterou bude rodič odrážedlo snadno ovládat, přičemž je nejmenší dítě chráněno ohrádkou a 3bodovým bezpečnostním pásem.

Odrážedlo Maestro Ride-On Blue roste s dětmi ve 3 krocích:

  • Krok 1: Rodičovská kontrola
    Od 6 měsíců rodiče ovládají směr jízdy odrážedla, dítě je chráněno bezpečnostními doplňky a nohy má vyložené na odnímatelných stupačkách. Zabaví se s elektronickým volantem a sleduje okolí. 
  • Krok 2: První kroky
    Od 10 měsíců se dítě pokouší o první kroky s odrážedlem, přičemž mu opěradlo slouží jako stabilní opora při chození. Zlepšuje si koordinaci a pohybové schopnosti.
  • Krok 3: Samostatná jízda
    Od 12 měsíců mohou děti na odrážedle samostatně jezdit bez vodicí tyče, bezpečnostní ohrádky a pásu. Zpevňují si svaly na nohou a učí se odhadovat vzdálenosti.

Elektronický klakson potěší vaše nejmenší při jízdě až 3 různými zvuky. Na odnímatelných stupačkách si mohou při delší jízdě vyložit nohy a relaxovat. Kvalitní a odolná kolečka se vyznačují tichým chodem, skvěle sedí na většině povrchů, takže se dá na odrážedle jezdit v interiéru i exteriéru. Ergonomicky tvarované sedátko poskytuje dětem vysoký komfort i při delší jízdě. Dá se jednoduše vyklopit, pod ním se skrývá úložný prostor pro různé hračky a drobnosti. Rozměry odrážedla jsou 61*44*55 cm. Elektronický volant funguje na 3 baterie typu LR44/AG13, které jsou součástí balení.

Smoby je renomovaná francouzská značka, která již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s pravým francouzským designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*45*47 cm
Rozměry balení49*15*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,3 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.