Set chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 Smoby se zvukem a světlem a balanční kužel s polštářem Cosy

Popis produktu

Chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 a multifunkční kužel s polštářem Cosy zaujmou na první pohled všechny neposedné a zvídavé děti od 12 měsíců. Sadu nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí a představují pěkný doplněk do dětského pokojíčku, přičemž u dětí rozvíjí jemnou motoriku, kognitivní schopnosti a dovednosti. Hračky od francouzského Smoby a německého BIG v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu.

Chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 Smoby se zvukem a světlem a 8 funkcemi

Chodítko Trott Cotoons 2v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky originálnímu francouzskému designu a zvukovým a světelným efektům se rychle stane oblíbeným společníkem každého dítěte. Díky širokému rozestoupení kol je chodítko pro děti stabilní. Didaktický kufřík s 8 funkcemi, který je součástí chodítka, se dá snadno vyjmout a samostatně používat. Rukojeť je v ideální výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opírat. Díky tlačítkům na kolečkách s funkcí brzdění je zaručena jeho bezpečnost.

Didaktický panel ve tvaru kufříku obsahuje množství her, které pomáhají s motorickým vývojem dítěte. Dítě mačká a otáčí různá barevná tlačítka, hraje si s očky ve vrchní části panelu a vhazuje kostky s potiskem do správných otvorů. Díky tomu se instinktivně naučí rozeznávat jednotlivé barvy a tvary, je to pro děti skvělá zábava na dlouhé hodiny. Zároveň poslouchá různé melodie a těší se ze světelných efektů. Herní panel se dá díky držadlu snadno přenášet, rodiče ho dětem vezmou na výlet a na návštěvy.

Balanční kužel s polštářem Cosy BIG houpačka- skluzavka-prolézačka-pískoviště-bazén od 12 měsíců

Balanční kužel s polštářem Cosy je moderní a originální multifunkční hračka od špičkového německého výrobce BIG a je vhodná pro chlapce a holčičky již od 12 měsíců. Hlavní výhoda balančního kužele spočívá ve správném rozvíjení dětské motoriky a rovnováhy jednoduchým a přirozeným způsobem. Kužel je speciálně tvarovaný tak, že se v něm dětičky cítí bezpečně, připomíná jim náruč rodičů. Balanční kužel dětem umožňuje houpání, kolébání, točení, mohou si v něm hrát s hračkami nebo ho obrátí dnem vzhůru a využijí kužel jako sedadlo nebo skluzavku.

Dětský kužel se dá využít v interiéru i exteriéru – poslouží jako bazének, pískoviště nebo prolézačka. Logo značky BIG je buvol, který prezentuje sílu, odolnost a robustnost – přesně to jsou charakteristické prvky této značky. Značka BIG si zakládá na bezpečnosti svých produktů.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Použité barvy podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu51*47*43 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení45*18*57 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,69 kg
PoznámkaBattery: 2 x AG13/LR44 included
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...