Set chodítko a kočárek s brzdou Croc Baby Walker Minikiss 3in1 Smoby s didaktickou kuchyňkou a kostkami

Popis produktu

Chodítko a kočárek s brzdou Croc Baby Walker a didaktická kuchyňka s kostkami představují nádhernou sadu hraček, se kterou se zabaví a všestranně rozvíjejí nejmenší děti od 12 měsíců. Nadčasový set hraček Smoby přináší dětem nejvyšší evropskou kvalitu a originální francouzský design. Chodítko s didaktickou kuchyňkou spolu barevně a designově ladí, vytvoří v dětském pokojíčku kreativní a veselou atmosféru. Chodítko pomůže dítěti získat jistotu při jejich prvních krůčcích, odveze si v něm svoji oblíbenou panenku a při hře s kuchyňkou si procvičí svou jemnou motoriku a kognitivní schopnosti s vkládacími kostkami.

Chodítko a kočárek pro panenku Croc Baby Walker MiniKiss 3in1 Smoby s brzdou a bezpečnostním pásem od 12 měsíců

Chodítko a kočárek pro panenku Croc Baby Walker 3v1 z edice MiniKiss od francouzského výrobce Smoby je skvělý dárek pro všechny děti od 12 měsíců, které si rády hrají se svými panenkami. Multifunkční chodítko v jemném světle modrém provedení pomůže vašim nejmenším s prvními kroky jako chodítko. Opírají se o něj, nabírají jistotu a snadno si osvojují správné pohyby. Rodiče potěší funkce brzdění – díky tlačítkům na kolečkách dokážou jednoduše zabrzdit chodítko, což zaručuje dětem při hře bezpečnost. Chodítko slouží i jako kočárek, do kterého lze uložit panenku ve 2 polohách – sedátko lze nastavit tak, aby panenka seděla ve směru jízdy nebo tváří k dítěti. Dítě se učí chodit a zároveň komunikuje se svojí panenkou.

Kočárek pro panenky má po bocích vyobrazeny veselé obrázky zvířátek, které ladí s oblíbenými panenkami ve zvířecích kostýmech z edice MiniKiss. Bezpečnostní pás ochrání panenku před vypadnutím ze sedadla. Oblá ergonomická rukojeť je uzpůsobena pro malé dětské ruce, umožňuje jim bezproblémovou manipulaci s chodítkem. Odnímatelné sedadlo poslouží dětem jako praktická autosedačka, která se snadno přenáší, mohou si ji vzít spolu s panenkou na návštěvy a výlety. Panenka není součástí balení.

Didaktická kuchyňka pro nejmenší Ptitoo Smoby s tvarovanými kostkami a zvukovými hodinami od 18 měsíců

Didaktická kuchyňka Ptitoo je vynikající hračka, se kterou se zabaví kluci i holky od 18 měsíců. Nadčasová kuchyňka v jemném modrém provedení s obrázky veselých zvířátek si získá chlapce a dívky na první pohled, probouzí v nich zájem o okolní svět. Malí šéfkuchaři se mohou těšit na bohatou sadu 25 doplňků, mezi nimiž najdou skleničky, talířky, šálky, lžičky, vidličky, nožíky, pánev, hrnec s poklicí, solničku se zvukem cric-crac, kuchařku a kuchařskou čelenku, kapsle do kávovaru a 4 didaktické kostky, které se děti naučí vhazovat do správných otvorů, a tak si rozvíjet prostorové vnímání a logické myšlení.

V centrální části se také nachází varná deska, kávovar a v nejvyšší části jsou na digestoři umístěny zvukové hodiny s mechanickým zvukem cric-crac, které zobrazují čtyři různá zvířátka. Kuchyňka disponuje praktickým úložným prostorem – dítě má možnost uložit kuchařské náčiní na více poličkách. Otevíratelná křídla na pracovní desce zpřístupní kuchařům i dodatečný úložný prostor, do kterého mohou po obědě uložit příbory. Nádherná kuchyňka s animovaným motivem zajíčka, býčka, ovečky a kuřátka je jako stvořená ke hře do dětského pokojíčku. Zahrát si s ní může i několik dětí, kamarádi a sourozenci.

Smoby je renomovaná francouzská značka, která již dlouhá léta přináší dětem prvotřídní hračky s pravým francouzským designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný a zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*45*47 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení49*15*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,3 kg
Barvamodrá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.