Set chodítko a kočárek s autosedačkou MiniKiss 3v1 Smoby s brzdou a Interaktivní tablet se zvukem a světlem

Popis produktu

Chodítko a kočárek s autosedačkou 3v1 s brzdou a bezpečnostním pásem z edice MiniKiss a interaktivní tablet Cotoons se zvuky a světlem zabaví chlapce a holčičky už od 12 měsíců. Sadu nabízíme za akční cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí a ozdobí každý pokojíček, přičemž u dětí rozvíjejí kognitivní schopnosti, jemnou motoriku, dovednosti a pohybové schopnosti. Hračky od francouzského Smoby v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu.

Chodítko a kočárek s autosedačkou MiniKiss 3v1 Smoby s brzdou a bezpečnostním pásem 

Chodítko a kočárek s autosedačkou 3v1 ze série MiniKiss od francouzského výrobce Smoby je vhodné pro všechny holčičky a jejich panenky od 12 měsíců. Multifunkční hračka v krásných růžových odstínech pomáhá dětem s prvními kroky jako chodítko. Opírají se o něj, nabírají sebevědomí a snadno si osvojují správné pohyby. Díky tlačítkům na kolečkách s funkcí brzdění je zaručena jejich bezpečnost. Chodítko slouží i jako kočárek, do kterého je možné uložit panenku v 2 polohách – díky otočnému sedadlu panenka sedí ve směru jízdy nebo tváří k dítěti. Dítě se učí chodit a zároveň se stará a baví se svou panenku.

Kočárek pro panenky je vyhotoven z kvalitních a odolných plastů, jemných na dotek. Ochranný pás zabrání vypadnutí panenky ze sedadla. Ergonomická rukojeť je plně přizpůsobena pro malé dětské ručky. Odnímatelné sedadlo poslouží dětem jako praktická autosedačka, která se snadno přenáší, mohou si ji vzít spolu s panenkou na návštěvy a výlety. Výška hračky je 47 cm a její celkové rozměry jsou 50*45*47 cm. Panenka není součástí balení.

Interaktivní tablet pro nejmenší Cotoons Smoby 2v1 se zvuky a světlem od 12 měsíců

Tablet pro nejmenší Cotoons od Smoby je určen pro děti ve věku od 12 měsíců. Tablet pro nejmenší můžete zpočátku zavěsit na zábradlí postýlky. Díky jemným tlumeným zvukovým a světelným efektům se dítě probouzí do příjemného prostředí, což ho uklidňuje. Tablet pro nejmenší je vyhotoven v krásných barvách, působí hravě, dítě bude s radostí objevovat a zkoumat jeho tvary, rozeznávat nové barvy a reagovat na různé zvuky.

Na druhé straně tabletu se nachází interaktivní tabulka Activity Board na kreslení pro první kresby vašeho děťátka. Magickou stírací tabulku můžete neustále mazat a děťátko může kreslit další kreativní výtvory, nebo se učit svá první písmena nebo číslice. Díky praktické tabulce si dítě může rozvíjet svou jemnou motoriku a rozumové schopnosti. Jedním pohybem se dá vše z tabule smazat a zábava začíná znovu.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Použité barvy podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*45*47 cm
Rozměry balení49*15*58 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost2,3 kg
Barvarůžová
Vhodné pro panenku42 cm
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...