Set chodítko a kočárek s autosedačkou zvířátka Animal Minikiss 3v1 Smoby s brzdou a panenka Liška Lesní Zvířátka se zvukem

Popis produktu

Chodítko a kočárek s autosedačkou Zvířátka 3v1 z edice MiniKiss a panenka Liška se zvukem je perfektní sada hraček pro všechny děti a zejména holčičky od 12 měsíců. Sadu nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí a ozdobí každý pokojíček, přičemž u dětí rozvíjí jemnou motoriku, dovednosti a pohybové schopnosti. Hračky od francouzského Smoby v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu, takže dětem vydrží dlouhá léta.

Chodítko a kočárek s autosedačkou zvířátka Animal MiniKiss 3v1 Smoby s brzdou a bezpečnostním pásem

Chodítko a kočárek s autosedačkou 3v1 ze série MiniKiss od francouzského výrobce Smoby je vhodné pro všechny holčičky a jejich panenky od 12 měsíců. Multifunkční hračka v jemných barvách šedé, zelené, oranžové a bílé pomáhá dětem s prvními kroky jako chodítko. Opírají se o něj, nabírají jistotu a snadno si osvojují správné pohyby. Díky tlačítkům na kolečkách s funkcí brzdění je zaručena jejich bezpečnost. Chodítko slouží i jako kočárek, do kterého je možné uložit panenku ve 2 polohách – díky otočnému sedadlu panenka sedí ve směru jízdy nebo tváří k dítěti. Dítě se učí chodit a zároveň si hraje a komunikuje se svou panenkou.

Kočárek pro panenky má po bocích vyobrazeny veselé obrázky zvířátek a výborně ladí s panenkami ve zvířecích kostýmech z edice MiniKiss (zajíček, srneček, liška). Bezpečnostní pás ochrání panenku před vypadnutím ze sedadla. Ergonomická rukojeť je plně přizpůsobena pro malé dětské ručičky. Odnímatelné sedadlo poslouží dětem jako praktická autosedačka, která se snadno přenáší, mohou si ji vzít spolu s panenkou na návštěvy a výlety.

Panenka v kostýmu Liška Animal Doll MiniKiss Smoby 27 cm se zvukem od 12 měsíců

Panenka Animal Doll z populární série MiniKiss od francouzského výrobce Smoby je moderní dětská panenka převlečená za lišku, která dokáže vydávat zvuky. Oblíbí si ji všechny děti od 12 měsíců a zářivé oranžové provedení kostýmu v kombinaci s veselou tvářičkou s fousky je bude rozveselovat po dlouhá léta. Originální lišák s ocáskem a oušky má v sobě zabudovaný elektronický modul, díky kterému po zmáčknutí bříška vydává zvuk polibku, který potěší každé dítě. Je jako stvořená na objímání, tulení se a děti ji mohou mačkat, jak dlouho si budou přát. Lištička je vysoká 27 cm a součástí balení jsou i baterie 3 x LR44 1,5V.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Použité barvy podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu50*45*47 cm
Rozměry balení49*15*58 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,3 kg
Barvahnědá
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.