
| Věk | Od 12 měsíců |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 50*45*47 cm |
| Rozměry balení | 49*15*58 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Barva | růžová |
| Vhodné pro panenku | 42 cm |
| Set produktů | Ano |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...