Set chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 Smoby se zvukem a světlem a interaktivní domeček se stanem

Popis produktu

Chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 a interaktivní domeček se stanem je nadčasová sada didaktických hraček, se kterými se zabaví všechny děti od 12 měsíců. Sadu nabízíme za sníženou cenu, takže potěší nejen děti, ale i rodiče, kteří ušetří. Hračky v setu spolu barevně a designově ladí a představují pěkný doplněk do dětského pokojíčku, přičemž u dětí rozvíjí jemnou motoriku, kognitivní schopnosti a dovednosti. Hračky od francouzského Smoby v sobě spojují originální design a nejvyšší kvalitu.

Chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 Smoby se zvukem a světlem a 8 funkcemi

Chodítko Trott Cotoons 2v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro nejmenší děti od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky originálnímu francouzskému designu a zvukovým a světelným efektům se rychle stane oblíbeným společníkem každého dítěte. Díky širokému rozestoupení kol je chodítko pro děti stabilní. Didaktický kufřík s 8 funkcemi, který je součástí chodítka, se dá snadno vyjmout a samostatně používat. Rukojeť je v ideální výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opírat. Díky tlačítkům na kolečkách s funkcí brzdění je zaručena jeho bezpečnost.

Didaktický panel ve tvaru kufříku obsahuje množství her, které pomáhají s motorickým vývojem dítěte. Dítě mačká a otáčí různá barevná tlačítka, hraje si s očky ve vrchní části panelu a vhazuje kostky s potiskem do správných otvorů. Díky tomu se instinktivně naučí rozeznávat jednotlivé barvy a tvary, je to pro děti skvělá zábava na dlouhé hodiny. Zároveň poslouchá různé melodie a těší se ze světelných efektů. Herní panel se dá díky držadlu snadno přenášet, rodiče ho dětem vezmou na výlet a na návštěvy.

Domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby se zvukem a světlem od 12 měsíců zelený

Originální domeček se stanem Discovery Cotoons Smoby v zeleno-bílé barevné kombinaci je oblíbený dárek pro děti od 12 měsíců. Dětský domeček je multifunkční – děťátko si může hrát v domku, který se však umí rychle změnit na dětský stan. Stan pro děti se vyznačuje zvukovými i světelnými efekty, které potěší každé dítko a nebudou se s ním chtít rozloučit. Dětský domeček je vyhotoven s motivem populárního seriálu Cotoons, jehož postavičky znají děti na celém světě. Celková výška domku je 72 cm.

Domeček pro děti nabídne množství funkcí. Otevírací dvířka se speciálními otvory pro různé tvary plastových útvarů zaujmou dítě, které si vyzkouší svou šikovnost, a s válečkem na dveřích si mohou dle libosti otáčet. U dvířek se nachází pěkná rostlina s kvítkem, dále má dítě k dispozici otevírací okénko, aby mohlo podívat, kdo přichází na návštěvu. Svítící kvítek se zvukem umístěný na domku, vydává po stisknutí pěkné melodie a světýlka, které rozveselí dětičky na velmi dlouhou dobu. Pohyblivé oči nad dveřmi poslouží malým rošťákům, aby si s nimi zahráli a nasměrovali jejich pohled, kamkoli bude třeba.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Použité barvy podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu51*47*43 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení45*18*57 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,69 kg
NoteBattery: 2 x AG13/LR44 included
Barvazelená
Set produktůAno
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...