Set chodítko Trott Cotoons 2v1 Smoby zelené s kostkami, světlem a melodií a autíčka Imagin Car Cotoons

Popis produktu

Učí se vaše děťátko první krůčky a chcete mu dopřát hezké hračky? Set zelené chodítko Trott Cotoons Smoby s kostkami a autíčka Imagin Car Cotoons je výbornou volbou pro děti od 12 měsíců. Zvýhodněný set hraček vás potěší svou přijatelnou cenou a vaše děti budou mít nesmírnou radost z krásných a funkčních hraček. Hračky v setu spolu ladí a představují pěkný doplněk do každého dětského pokojíčku. Zároveň rozvíjejí u dětí představivost, fantazii a jemnou motoriku. Hračky od francouzské společnosti Smoby představují to nejlepší pro vaše dítě.

Chodítko s didaktickým kufříkem Trott Cotoons 2v1 Smoby se zvukem a světlem a 8 funkcemi od 12 měsíců

Chodítko Trott Cotoons 2v1 je multifunkční hračka a pohybová pomůcka pro chlapce a dívky od 12 měsíců, která jim pomůže při jejich prvních krůčcích. Díky originálnímu francouzskému designu a zvukovým a světelným efektům se rychle stane oblíbeným společníkem každého dítěte. Díky širokému rozestoupení kol je chodítko pro děti stabilní. Didaktický kufřík s 8 funkcemi, který je součástí chodítka, se dá snadno vyjmout a samostatně používat. Rukojeť je v ideální výšce 47 cm, dítě se o něj může pohodlně opírat. Díky tlačítkům na kolečkách s funkcí brzdění je zaručena jeho bezpečnost.

Didaktický panel ve tvaru kufříku obsahuje množství her, které pomáhají s motorickým vývojem dítěte. Dítě mačká a otáčí různá barevná tlačítka, hraje si s očky ve vrchní části panelu a vhazuje kostky s potiskem do správných otvorů. Díky tomu se instinktivně naučí rozeznávat jednotlivé barvy a tvary, je to pro děti skvělá zábava na dlouhé hodiny. Zároveň poslouchá různé melodie a těší se ze světelných efektů. Herní panel se dá díky držadlu snadno přenášet, rodiče ho dětem vezmou na výlet a na návštěvy. Rozměry produktu jsou 50*43*47 cm.

Autíčka Imagin Car Cotoons Smoby 3 kusy od 12 měsíců

Sada tří autíček Imagin Car Smoby se dají na sebe napojit, a obsahují vyjímatelné figurky Cotoons, z nichž má každá jiný tvar zespodu. Každé autíčko obsahuje jednu figurku Cotoons – fialovo-bílou zebru Punky, žluto-oranžovou květinku Tulip a oranžovo-hnědého tygříka, kteří jsou hrdiny v seriálu Cotoons od společnosti Smoby. Dětská plastová autíčka s figurkami mají rozměry 8*34*10 centimetrů. Tato originální hračka okamžitě upoutá pozornost vašeho dítěte a zabaví se s ní dlouhé hodiny. Balení obsahuje 3 kusy autíček.

Všechny dětičky od 12 měsíců si při hře s autíčky rozvíjejí motoriku, fantazii a učí se rozlišovat barvy. Jednotlivé části autíček jsou příjemné na dotek a vyznačují se zaoblenými hranami. Autíčka jsou vyrobena ze zdravotně nezávadného materiálu, takže si dítě může s nimi bez obav hrát.

Smoby je renomovaný francouzský producent plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu51*47*43 cm
Celková výška47 cm
Rozměry balení45*18*57 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost2,69 kg
NoteBattery: 2 x AG13/LR44 included
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.