Set autodráha Mega Jump Vroom Planet Smoby skákající a patrová garáž s autoumývárnou od 18 měsíců

Popis produktu

Set hraček skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet a garáž Vroom Planet Premier tvoří výborně sladěný set hraček pro kluky. Hodí se k sobě nejen barevně, ale také funkčně. Chlapci si mohou poskládat vlastní automobilové centrum. Cenově výhodná nabídka 2 hraček Smoby je neodolatelná a opravdu velmi příjemná, proto neváhejte a zakupte tyto fantastické hračky i svým malým neposedům. Tyto hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který se již dlouhá léta pyšní výrobou kvalitních a bezpečných hraček s originálním designem. Garáž i autodráha mají úžasně propracované detaily, díky čemuž se velmi rychle stanou oblíbenými hračkami dětí. 

Autodráha pro děti Mega Jump Vroom Planet Smoby skákající se 2 autíčky od 18 měsíců

Autodráha Vroom Planet Mega Jump z dílny francouzského výrobce Smoby je unikátní autodráha pro děti od 18 měsíců. Dětská autodráha je v zářivých barvách se 2 autíčky, které kluci využijí při vytváření zábavných vzrušujících kousků na skákací autodráze. Spouštění autíček po autodráze vysoké až 67 cm je velkou zábavou pro všechny milovníky motorových vozidel. Nejmenší kluci mohou u veselé autodráhy stát a pohodlně připravit své dopravní prostředky pro rychlý a nebezpečný závod. Strmý spád na začátku modré dráhy nebo vysouvací vysoký můstek na žluté závodní dráze jsou zárukou vzrušujících závodů. Prudká zatáčka i kruhová smyčka, přinášejí napětí, které autíčko dorazí do cíle jako první.

Autodráha pro kluky má jednoduché startovací zařízení pro fantastické výskoky autíček. Jedno autíčko se položí na spodní dráhu a vyletí stisknutím tlačítka. Kaskadérské kousky veselých autíček však pokračují i v cílové rovince, kde opět musí zvládnout vysoký doskok. V případě poruchy je chytrý mechanik může opravit na stanovišti, kde je připraven i stojan na natankování. Autodráhou Vroom Planet se dvěma skákajícími autíčky darujete dětem hodiny veselé a vzrušující zábavy. Rozměry této zábavné hračky jsou 75*73*67 cm, přičemž celková délka je 75 cm.

Garáž s automyčkou First Garage Little Smoby heliport s výtahem a benzinovou pumpou s 1 autíčkem

Garáž s automyčkou First Garage Little je skvělá hračka pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Garáž v jemných pastelových barvách nabídne malým řidičům benzinovou pumpu pro natankování a také automyčku, ve které autíčko dokonale vyčistí. Garáž pro autíčka má 2 patra, která jsou spojena výtahem a také nechybí ani spouštěcí rampa, po které se autíčko spustí na zem. Garáže jsou vybaveny parkovacími místy, ve spodní části se nachází také prostor pro technický servis autíčka. Střecha garáže je vybavena také přistávací plochou pro helikoptéry.

Hra s autíčky a parkovací garáží pomáhá rozvíjet schopnosti a dovednosti dítěte již od útlého věku. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozměry garáže jsou 56*29*32 cm. Součástí garáže je 1 modré autíčko s oblými tvary.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velice příjemně. Je to plast sametový na dotek.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*73*67 cm
Celková výška67 cm
Rozměry balení56*10*43 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,95 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.