Set autodráha Mega Jump Vroom Planet Smoby skákající a patrová garáž s myčkou aut od 18 měsíců

Popis produktu

Set hraček skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet a garáž Vroom Planet Premier tvoří výborně sladěný set hraček pro chlapce. Hodí se k sobě nejen barevně, ale i funkčně. Kluci si mohou poskládat vlastní automobilové centrum. Cenově výhodná nabídka 2 hraček Smoby je neodolatelná a opravdu velmi příjemná, proto neváhejte a zakupte tyto fantastické hračky i svým malým rošťáka. Tyto hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který se již dlouhá léta pyšní výrobou kvalitních a bezpečných hraček s originálním designem. Garáž i autodráha mají úžasně propracované detaily, díky čemuž se velmi rychle stanou oblíbenými hračkami dětí.

Autodráha pro děti Mega Jump Vroom Planet Smoby skákající s 2 autíčky od 18 měsíců

Smoby skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet je úžasná autodráha pro chlapce od 18 měsíců, v pestrých, zářivých barvách. V balení jsou i 2 autíčka, které chlapci využijí při dělání zábavných vzrušujících kousků na skákací autodráze. Má jednoduché startovací zařízení pro fantastické výskoky autíček. Jedno autíčko se položí na spodní dráhu a vyletí stisknutím tlačítka. Druhé autíčko se vystřelí ve vrchní části, rychle přejde velkou zatáčkou a narazí do překážky ve spodní části nebo se spustí po prudkém spádu a projde smyčkou. Výška autodráhy je 67 cm, nejmenší chlapci při ní tedy mohou stát a pohodlně připravit své dopravní prostředky na rychlé a nebezpečné závody.

Hra s autíčky je velmi oblíbená mezi nejmenšími chlapci již desítky let. Znají ji naši tatínkové, dědečkové i pradědové. Malí kluci se rádi hrají na závody, honičky nebo záchranné akce se svými dopravními prostředky. Samozřejmě, nejoblíbenějšími hračkami jsou autodráhy, protože na nich mohou děti se svými autíčky jezdit rychle, hry jsou vždy velmi vzrušující. Hra s autíčky a skákací autodráhou pro chlapce není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie.

Patrová garáž Vroom Planet Premier Smoby s 2 autíčky a autoumývárna od 18 měsíců

Smoby patrová garáž Vroom Planet Premier je multifunkční chlapecká hračka vhodná pro všechny kluky od 18 měsíců. Dětská garáž pro autíčka1 patro, které je s přízemím propojeny skluzavkou a na poschodí vede i výtah pro auta. Jsou tam spouštěcí rampy, různé dopravní značky a nálepky. Dole najdou vaši malí rošťáci autoumývárnu s vystřelovací plošinkou, nahoře je heliport. Celá chlapecká hračka hýří barvami a má velmi realistický design, přichází v balení s 2 autíčky. Nejmenší kluci se s ní zabaví dlouhé hodiny, je to velmi originální a nadčasová hračka, která nikdy neomrzí. Má rozměry 56*29*32 cm a je vyrobena z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. K patrové garáži pro děti se dají dokoupit další autíčka, které najdete v nabídce zde.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek. 

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*73*67 cm
Celková výška67 cm
Rozměry balení56*10*43 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,95 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.