Set autodráha Mega Jump Vroom Planet Smoby skákající a souprava 7 autíček od 18 měsíců

Popis produktu

Set hraček skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet a souprava autíček Vroom Planet jsou výborně sladěný set hraček pro chlapce. Hodí se k sobě nejen funkčně, ale i barevně. Cenově výhodná nabídka 2 hraček Smoby je neodolatelná a opravdu velmi příjemná, proto neváhejte a zakupte tyto fantastické hračky i svým malým rošťákum. Tyto hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který se již dlouhá léta pyšní výrobou kvalitních a bezpečných hraček s originálním designem. Autodráha má mnoho zajímavých detailů, které chlapce určitě zaujmou. Součástí setu je spolu až 10 autíček, se kterými se děti mohou hrát na autodráze nebo samostatně.

Autodráha pro děti Mega Jump Vroom Planet Smoby skákající s 2 autíčky od 18 měsíců

Skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet je úžasná autodráha pro chlapce od 18 měsíců, v pestrých, zářivých barvách. V balení jsou i 2 autíčka, které chlapci využijí při dělání zábavných vzrušujících kousků na skákací autodráze. Má jednoduché startovací zařízení pro fantastické výskoky autíček. Jedno autíčko se položí na spodní dráhu a vyletí stisknutím tlačítka. Druhé autíčko se vystřelí ve vrchní části, rychle přejde velkou zatáčkou a narazí do překážky ve spodní části nebo se spustí po prudkém spádu a projde smyčkou. Výška autodráhy je 67 cm, nejmenší chlapci při ní tedy mohou stát a pohodlně připravit své dopravní prostředky na rychlé a nebezpečné závody.

Hra s autíčky je velmi oblíbená mezi nejmenšími chlapci již desítky let. Znají ji naši tatínkové, dědečkové i pradědové. Malí kluci se rádi hrají na závody, honičky nebo záchranné akce se svými dopravními prostředky. Samozřejmě, nejoblíbenějšími hračkami jsou autodráhy, protože na nich mohou děti se svými autíčky jezdit rychle, hry jsou vždy velmi vzrušující. Hra s autíčky a skákací autodráhou pro chlapce není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie.

Sada 8 autíček Vroom Planet Smoby od 12 měsíců

Smoby set autíček Vroom Planet je krásná dárková sada pro chlapce od 12 měsíců. Součástí chlapecké soupravy je 7 dopravních prostředků: helikoptéra, odtahové auto, traktor s přívěsem, motorka, 2 klasické autíčka, míchačka a požárnické auto. Všechny mají pestré barvy, které poutají pohledy dětí a jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je sametový na dotek. Děti mají spoustu možností na vymýšlení dobrodružných příběhů s autíčky Smoby Zabaví se s nimi dlouhé hodiny. Také jsou skvělým doplňkem ke garážím nebo autodrahám Smoby Vroom Planet. Každé autíčko má výšku 7 cm, jsou zabalené v praktické dárkové krabičce, aby byly vždy pohromadě a nedělali nepořádek v dětském pokoji.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velmi příjemně. Je to plast sametový na dotek.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*73*67 cm
Celková výška67 cm
Rozměry balení56*10*43 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,95 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.