Set autodráha Mega Jump Vroom Planet Smoby skákající a souprava 7 autíček od 18 měs

Popis produktu

Set hraček skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet a sada autíček Vroom Planet jsou výborně sladěný set hraček pro kluky. Hodí se k sobě nejen funkčně, ale také barevně. Cenově výhodná nabídka 2 hraček Smoby je neodolatelná a opravdu velmi příjemná, proto neváhejte a zakupte tyto fantastické hračky i svým malým neposedům. Tyto hračky pocházejí z dílny francouzského výrobce Smoby, který se již dlouhá léta pyšní výrobou kvalitních a bezpečných hraček s originálním designem. Autodráha má mnoho zajímavých detailů, které chlapce jistě zaujmou.

Autodráha pro děti Mega Jump Vroom Planet Smoby skákající se 2 autíčky od 18 měsíců

Smoby skákající autodráha Mega Jump Vroom Planet je úžasná autodráha pro kluky od 18 měsíců, v pestrých, zářivých barvách. V balení jsou i 2 autíčka, která kluci využijí při vytváření zábavných vzrušujících kousků na skákací autodráze. Má jednoduché startovací zařízení pro fantastické výskoky autíček. Jedno autíčko se položí na spodní dráhu a vyletí stisknutím tlačítka. Druhé autíčko se vystřelí ve vrchní části, rychle přejede velkou zatáčkou a narazí do překážky ve spodní části nebo se spustí po prudkém spádu a projede smyčkou. Výška autodráhy je 67 cm, nejmenší kluci u ní tedy mohou stát a pohodlně připravit své dopravní prostředky pro rychlý a nebezpečný závod. 

Hra s autíčky je velmi oblíbená mezi nejmenšími chlapci už desítky let. Znají ji naši tatínkové, dědečci i pradědové. Malí kluci si rádi hrají na závody, honičky nebo záchranné akce se svými dopravními prostředky. Samozřejmě, nejoblíbenějšími hračkami jsou autodráhy, jelikož na nich mohou děti se svými autíčky jezdit rychle, hry jsou vždy velmi vzrušující. Hra s autíčky a skákací autodráhou pro kluky není jen zábavná, ale je také užitečná pro rozvoj dítěte. Manipulací s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Rozvíjí se také jejich tvořivost, kreativita a fantazie.

Autíčka Vroom Planet Collector Box Smoby s traktorem 7 kusů pracovní a osobní od 12 měsíců

Autíčka Planet Collector Box překvapí a potěší všechny děti od 12 měsíců. Moderní sada obsahuje sadu 7 autíček (osobní i pracovní), které mají příjemné oblé hrany a krásný design s usměvavými tvářičkami. Všechny dopravní prostředky jsou vyrobeny z kvalitního a jemného plastu v pestrých barvách. Jsou uzpůsobeny pro malé dětské ruce, umožňují snadnou manipulaci. S autíčky si děti zahrají i na různá povolání – odtahovou službu, hasiče, traktoristy. Vozidla působí na děti pozitivním dojmem a vždy je rozveselí. Hrou s autíčky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení.

Smoby je populární francouzský výrobce těch nejkrásnějších dětských plastových hraček. Všechny hračky od výrobce Smoby mají zaoblené hrany, které slouží jako preventivní ochrana před zraněními během hry. Zářivé a pestré barvy hraček Smoby podněcují dětskou představivost. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, ale zároveň je hladký a na dětské ruce působí velice příjemně. Je to plast sametový na dotek. Souprava autodráhy a autíček je velmi zábavná sada hraček, se kterou si děti dokážou zahrát dlouhé hodiny, a hra s autíčky je nikdy neomrzí. Proto nesmí barevná autíčka s úžasnou autodráhou chybět ani ve sbírce vašeho děťátka.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu75*73*67 cm
Celková výška67 cm
Rozměry balení56*10*43 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,95 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.