Set flexibilní autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby s 612 cm prodlouženou dráhou 2 výhybky 2 fixace a 4 elektronická autíčka

Popis produktu

Flexibilní autodráha FleXtrem Discovery Set se 612 cm prodlouženou dráhou, 2 výhybkami, 2 fixacemi a 4 elektronickými autíčky od francouzského Smoby představuje ten nejlepší dárek pro všechny kreativní děti od 4 let. Nadčasovou sadu nabízíme za výhodnou cenu, takže potěší i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Děti se mohou těšit na autodráhu se 4 elektronickými autíčky se světlem, vyměnitelnými karoseriemi a kvalitními dílky na prodloužení dráhy, mezi nimiž jsou také výhybky a fixace na úpravu tratě. Zahrají si na konstruktéry a těší se při skládání autodráhy podle vlastních představ! 

Flexibilní autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby 184 dílů dráhy a 440 cm dlouhá s elektronickým svítícím autem

Připravte svým dětem vzrušující zážitek s flexibilní autodráhou FleXtrem Discovery od francouzského Smoby, se kterou objeví nový herní svět! Chlapci i dívky se již od 4 let mohou těšit na zábavné skládání pružné autodráhy o celkové délce až 440 cm, přičemž mají k dispozici 184 barevných dílů, které k sobě jednoduše připojují bez jakéhokoli nářadí. Inovativní koncept pomáhá konstruktérům objevovat stále nové způsoby výstavby dráhy, přičemž ji tvarují do různých tvarů, spirál, simulují stoupání a klesání. Kreativní děti se rychle naučí budovat dráhu přes různé překážky v dětském pokoji – jednotlivé stavební dílky jsou vybaveny otvory, které usnadňují jejich upevnění na okolní předměty a nábytek.

Po dokončení závodního okruhu se děti naplno zabaví s červeným elektronickým autíčkem s vyměnitelnou modrou karoserií, které dokáže jezdit po dráze i hlavou dolů a nepřevrátí se. Po zapnutí spínače v jeho zadní části se začne pohybovat a svítí předními a zadními světlomety, takže děti mají skvělý zážitek ze závodu i během tmavých zimních večerů. Autodráha dokáže růst spolu s dítětem – v naší nabídce naleznete i doplňkové díly, se kterými si děti mohou dráhu libovolně prodloužit. Pro hru více dětí lze koupit i další autíčko z řady FleXtrem s vyměnitelnými karoseriemi.

Náhradní díly k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery Set Smoby 72 častí v délce 172 cm

Využijte skvělou příležitost a překvapte své děti náhradními díly k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery od francouzského Smoby. Se sadou 72 barevných dílků dokáže vaše dítě prodloužit svoji původní autodráhu až o 172 cm. Díky tomu může uplatnit veškerou svoji kreativitu při vytváření nové, složitější dráhy, po které bude uhánět jeho autíčko. Soupravu tvoří 18 červených, 18 modrých, 18 zelených a 18 žlutých stavebních dílů, které jsou vyrobeny z kvalitních a odolných plastů, jemných na dotek. Jednoduše se spojují a každý z nich je vybaven otvorem pro snazší upevnění na různé překážky. 

Při skládání stavebnice se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Doplňky k autodráhám FleXtrem rozšiřují herní možnosti, dítě může plně rozvinout svou kreativitu a fantazii při výstavbě adrenalinové autodráhy. Hra na povolání závodníků a konstruktérů pomáhá dětem přiblížit se ke světu dospělých, zažívají radost ze závodu a zároveň se učí spoléhat samy na sebe při výstavbě dráhy pro svá autíčka.

Náhradní díl fixace k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery Fixing Set Smoby 10 dílů k vytvoření kreací  

V tomto setu získáte až 10 dílů fixace k autodráze FleXtrem Discovery od francouzského Smoby, které pomohou dětem lépe využít jejich fantazii a kreativitu při vytváření atraktivnější a složitější dráhy. Dítě dokáže s fixací jednoduše manipulovat, je uzpůsobena pro malé dětské ručky. Je vyhotovena z kvalitních a odolných plastů, jemných na dotek, snadno se připevňuje k různým překážkám a umožňuje malým technikům zkoušet nové tvary při stavbě tratě.

Náhradní díl výhybky k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery Multi-Circuits Set Smoby 12 dílů k vytvoření křižovatek

Překvapte své malé konstruktéry kvalitním náhradními díly – výhybkami, které jsou skvělým rozšířením k autodráze FleXtrem Discovery od francouzského Smoby. V tomto setu získáte až 12dílnou soupravu, díky které si vaše dítě dokáže připevnit výhybku k dráze a měnit směr jízdy závodních autíček jako na skutečné křižovatce. Naplánují nejlepší místo pro umístění výhybky a naplno tak využijí svoji fantazii a technickou představivost při stavbě komplexnější autodráhy. Dítě dokáže s výhybkou jednoduše manipulovat, je uzpůsobena pro malé dětské ruce. Je vyhotovena z kvalitních a odolných plastů, jemných na dotek, snadno se připevňuje na dráhu.

Náhradní autíčko k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery Set Smoby se třemi vyměnitelnými karoseriemi modrá žlutá a zelená 

Překvapte své děti elektronickým autíčkem, které je skvělým doplňkem k autodráze FleXtrem Discovery od francouzského Smoby. Dokáže se pohybovat po dráze i hlavou dolů, při jízdě svítí předními a zadními světly, takže se s ním děti bez problémů zabaví i potmě. V tomto setu získáte až 3 autíčka v krásných barvách. Fungují na 3 baterie typu AAA, které jsou součástí balení. Kvalitní autíčko je vyrobeno z jemných a zároveň odolných plastů, takže přinese dětem radost na dlouhá léta, přičemž si mohou měnit karoserii s autíčky ze stejné série.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem již po dlouhá léta. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka612 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Balení v kartonu A/NAno
NoteBattery: 3 x AAA/LR03 included
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.