Set flexibilní autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby s dvojitou prodlouženou dráhou 784 cm a elektronickým autíčkem

Popis produktu

Flexibilní autodráha FleXtrem Discovery Set se 784 cm prodlouženou dráhou a autíčkem od francouzského Smoby je vynikající sada hraček, se kterou se zabaví kluci i holky od 4 let. Kreativní set hraček nabízíme za akční cenu, takže potěší i rodiče, kteří při nákupu ušetří. Flexibilní autodráha s elektronickým autíčkem je vybavena o extra doplňkové díly, díky kterým si děti dokážou vytvořit velmi dlouhou adrenalinovou trať! Vyzkoušejí si své konstruktérské dovednosti, skládají pružnou autodráhu v různých tvarech, přičemž využívají překážky v dětském pokoji a naplno se ponoří do kreativní činnosti.

Flexibilní autodráha FleXtrem Discovery Set Smoby 184 dílů dráhy a 440 cm dlouhá s elektronickým svítícím autem

Flexibilní autodráha FleXtrem Discovery od francouzského Smoby přinese dětem nové kreativní možnosti! Chlapci i dívky se již od 4 let mohou těšit na zábavné skládání pružné autodráhy o celkové délce až 440 cm, přičemž mají k dispozici 184 barevných dílů, které k sobě jednoduše připojují bez jakéhokoli nářadí. Inovativní koncept pomáhá konstruktérům objevovat stále nové způsoby výstavby dráhy, přičemž ji tvarují do různých tvarů, spirál, simulují stoupání a klesání. Kreativní děti se rychle naučí budovat dráhu přes různé překážky v dětském pokoji – jednotlivé stavební dílky jsou vybaveny otvory, které usnadňují jejich upevnění na okolní předměty a nábytek.

Po dokončení závodního okruhu se děti naplno zabaví s červeným elektronickým autíčkem s vyměnitelnou modrou karoserií, které dokáže jezdit po dráze i hlavou dolů a nepřevrátí se. Po zapnutí spínače v jeho zadní části se začne pohybovat a svítí předními a zadními světlomety, takže děti mají skvělý zážitek ze závodu i během tmavých zimních večerů. Autodráha dokáže růst spolu s dítětem – v naší nabídce naleznete i doplňkové díly, se kterými si děti mohou dráhu libovolně prodloužit. Pro hru více dětí lze koupit i další autíčko z řady FleXtrem s vyměnitelnými karoseriemi.

Náhradní díly k flexibilní autodráze FleXtrem Discovery Set Smoby 144 částí v délce 344 cm

Skvělé náhradní díly k flexibilní autodráze FleXtrem přinesou dětem ještě více radosti při stavění autodráhy! V tomto setu získáte až dvojnásobnou sadu náhradních dílů, díky kterým má vaše dítě k dispozici 144 barevných dílů pro prodloužení základní autodráhy až o 344 cm. Díky tomu může uplatnit veškerou svoji kreativitu při vytváření nové, složitější dráhy, po které bude uhánět jeho autíčko. Soupravu tvoří 36 červených, 36 modrých, 36 zelených a 36 žlutých stavebních dílů, které jsou vyrobeny z kvalitních a odolných plastů, jemných na dotek. Jednoduše se spojují a každý z nich je vybaven otvorem pro snazší upevnění na různé překážky.

Při skládání stavebnice se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí, také logické a prostorové myšlení. Doplňky k autodráhám FleXtrem rozšiřují herní možnosti, dítě může plně rozvinout svou kreativitu a fantazii při výstavbě adrenalinové autodráhy. Hra na povolání závodníků a konstruktérů pomáhá dětem přiblížit se ke světu dospělých, zažívají radost ze závodu a zároveň se učí spoléhat samy na sebe při výstavbě dráhy pro svá autíčka.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky s originálním designem již po dlouhá léta. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou francouzské kvality a originálního vzhledu.

Doprava nad 39€ CZ zima

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 4 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Celková délka784 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.