Set 3 židlí KidChair Smoby a 2 stolků (UV filtr) zelená modrá a šedá od 18 měsíců

Popis produktu

Moderní dětské židličky KidChair Smoby ve třech krásných barvách – zelená, modrá a šedá, spolu s 2 stolky Kidstool v šedém provedení představují originální set hraček na zahradu, se kterým si vaše děti od 18 měsíců užijí spoustu krásných chvil strávených při piknicích se sourozenci a kamarády. Set hraček za akční cenu se pyšní příjemným a zároveň pevným materiálem, ze kterého jsou židle a stolky vyrobeny. Barvy na dětských židličkách a stolku si zachovají svůj svěží vzhled po dlouhá léta díky anti-UV filtru, který je ochrání před slunečními paprsky. Děti hračky využijí v interiéru stejně jako v exteriéru.

Židle pro děti Kid Furniture Chair Blue Smoby modrá s UV filtrem

Židle pro děti Kid Furniture Chair Blue od francouzského Smoby v krásné modro-bílé barevné kombinaci představuje vynikající dárek pro chlapce a dívky již od 18 měsíců. Židle je vyrobena z kvalitního a odolného plastu, její povrch je chráněn anti UV filtrem, takže její barvy nevyblednou ani po letech používání. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž její celková výška je 50 cm. Disponuje nosností až 50 kg a díky opěradlu naučí dítě samostatně sedět v té správné poloze. Děti ji využijí během celého roku – v interiéru i exteriéru během zahradních oslav, posezení, mohou se na ní občerstvit, prohlížet si obrázkové knížky a relaxovat.

Židle pro děti Kid Furniture Chair Grey Smoby šedá s UV filtrem 50 kg nosnost

Židle pro děti Kid Furniture Chair Grey od francouzského Smoby v krásné šedo-bílé barevné kombinaci potěší všechny chlapce a dívky již od 18 měsíců. Moderní židle je vyrobena z kvalitního a odolného plastu, její povrch je chráněn anti UV filtrem, takže její barvy nevyblednou ani po letech používání. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž její celková výška je 50 cm. Disponuje nosností až 50 kg a díky opěradlu naučí dítě samostatně sedět v té správné poloze. Děti ji využijí během celého roku – v interiéru i exteriéru během zahradních oslav, posezení, mohou se na ní občerstvit, obědvat, prohlížet si knížky nebo skládat puzzle.

Židle pro děti Kid Furniture Chair Green Smoby zelená s UV filtrem 50 kg nosnost

Židle pro děti Kid Furniture Chair Green od francouzského Smoby v krásné zeleno-bílé barevné kombinaci představuje skvělý dárek pro všechny děti již od 18 měsíců. Židle je vyrobena z kvalitního a odolného plastu, její povrch je chráněn anti UV filtrem, takže její barvy nevyblednou ani po letech používání. Sedadlo židle je ve výšce 27 cm, přičemž její celková výška je 50 cm. Pyšní se vysokou nosností až 50 kg a díky opěradlu naučí dítě samostatně sedět v té správné poloze. Děti ji využijí během celého roku - v interiéru i exteriéru během zahradních oslav, posezení, mohou se na ní občerstvit, prohlížet si obrázkové knížky a relaxovat.

Stolek pro děti KidStool Smoby 2v1 šedý s UV filtrem, nosnost 50 kg od 18 měsíců – 2 kusy

Stoleček pro děti KidStool Smoby 2v1 je dokonalý stoleček a zároveň taburetka k sezení v kombinaci bílé a šedé barvy. Taburetka vyrobená z kvalitního plastu má UV filtr, takže její barvy nevyblednou ani na slunci a bílá zůstane opravdu bílou, aniž by zežloutla. Výška dětské taburetky je 27 cm a má nosnost 50 kg. Taburetka KidStool je vhodná pro dětičky od 18 měsíců, které už umí samostatně sedět, jelikož taburetka nemá opěradlo. Multifunkční stoleček poslouží dětem po celý rok v interiéru i exteriéru – při oslavách i posezeních v zahradě.

Francouzský výrobce Smoby produkuje originální, bezpečné a kvalitní dětské hračky ze sametově jemného plastu. Všechny dětské hračky Smoby mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ty nejvyšší bezpečnostní kritéria.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu33*33*50 cm / 33*33*27 cm
Celková výška50 cm
Rozměry balení42*20*33 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A/NAno
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.