Servírovací vozík Frozen 2 Disney XL Tea Trolley Smoby se 17 doplňky

Popis produktu

Servírovací vozík Tea Trolley od francouzského Smoby je vynikající dárek pro všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Vozík v modro-bílém provedení nabídne malým hostitelům bohatou sadu 17 doplňků, v níž se nacházejí také 2 šálky, 2 kelímky, 2 talířky, 2 sady příborů, 2 koláčky, nádobka na cukr, mléko a konvice na čaj. Všechny čajové potřeby si děti mohou uložit na servírovací podnos, na kterém je vyobrazen Disney motiv animované pohádky Ledové království 2, kterou znají děti po celém světě. Na doplňcích jsou krásné obrázky pohádkových postaviček – Anny, Elsy a sněhuláka Olafa, které v dětech podněcují touhu vyprávět příběhy a fantastická dobrodružství. 

Prostřednictvím čajové soupravy a servírovacího vozíku Frozen II se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Zářivé barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokojíčku. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Kromě toho, že je to zábavný způsob, jak si krátit čas, přispívá to i k mentálnímu rozvoji dětí. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich kreativita a fantazie. Vozík má kvalitní kolečka, která zajišťují hladkou jízdu. Jeho rozměry jsou 44*31*48 cm a jeho celková výška je 48 cm.

Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší kvalitní hračky pro děti s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry produktu44*31*48 cm
Celková výška48 cm
Rozměry balení43*12*54 cm
Celková délka44 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost1,3 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.