Servírovací vozík 100% Chef Écoiffier s čajovou soupravou s 27 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Écoiffier dětský servírovací vozík 100% Chef s čajovou soupravou a zákusky je krásný a moderní servírovací stolek pro všechny holčičky, které si chtějí udělat vlastní posezení u čaje a obsloužit své nejlepší kamarádky ve stylovém a elegantním servírovacím vozíku. Dětský vozík na servírování je vyroben z kvalitního a na dotek příjemného plastu, který je zároveň odolný a dlouho vydrží. Servírovací stolek splňuje evropské standardy a certifikáty bezpečnosti a kvality hraček pro vaše nejmenší. Rozměry servírovacího stolku pro děti jsou 45*30*46 cm. Součástí vozíku na servírování je i 27 krásných doplňků, které příjemně ladí s celým designem servírovacího vozíku pro děti.

Francouzský výrobce Écoiffier je zárukou výroby kvalitních a bezpečných hraček pro vaše malé ratolesti. Se servírovacím vozíkem pro děti se vaše děti mohou naučit, jak správně stolovat, servírovat a obsluhovat hosty při návštěvě a užijí si s ním spoustu zábavy. Dětský servírovací stolek 100% Chef je postaven na čtyřech kolečkách, takže se velmi jednoduše posouvá a zároveň i stabilně stojí. Má i praktickou ručku, díky které se s ním snadno manipuluje. Vozík na servírování pro děti má zeleno-červenou barvu. Obsahuje horní, střední a dolní přihrádku, do které si vaše dětičky mohou naskládat nádobí a jiné doplňky.

Servírovací stolek tvoří čajová souprava, která obsahuje 4 krásné hrnky v červeném a zeleném provedení s puntíky, krásný a velký červený čajník, cukřenku, 4 moderní zelené čtvercové talířky a 4 čajové lžičky. Kromě toho se na dětském servírovacím stolku nacházejí i krásné a chutné dobrůtky a koláčky, které neodmyslitelně patří k posezení u čaje. Všechny dětské nádobí a doplňky spolu krásně barevně ladí. Každý doplněk má na servírovacím stolku své místo. Dětský servírovací stolek je ideálním doplňkem pro všechny holčičky od 18 měsíců, které chtějí mít vlastní servírovací soupravu. Se servírovacím vozíkem se vaše malé princezny mohou naučit, jak správně obsluhovat hosty a naučí se být těmi nejlepšími domácími hostitelkami.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu45*30*46cm
Rozměry balení80*40*50 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,49 kg
Barvačervená
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...