Servírovací tác XL s čajovou soupravou je nadčasová hračka z dílny francouzských designérů Smoby, která je vhodná pro všechny děti od 3 let, které mají rády čajové posezení se svými kamarády, sourozenci a rodiči. Modrý servírovací tác je ozdoben krásným Disney motivem Frozen II (Ledové království 2), takže si ho zamilují zejména holčičky hned na první pohled. S touto výjimečnou čajovou soupravou zažijí děti chvíle plné radosti se svými blízkými.
Dětský servírovací tác s čajovou soupravou je vyroben z kvalitního plastu, který je na dotek příjemný, sametový na dotek. Celá 17dílná čajová souprava s tácem obsahuje tyto doplňky: čajník s pokličkou, nádobku na cukr, hrnek na mléko, 2 šálky, 2 číše, 2 lžičky, 2 vidličky, 2 nože a 2 talířky. Na doplňcích čajové soupravě jsou vyobrazeny animované postavičky princezen Anny a Elsy, děti se mohou těšit i na sněhuláka Olafa. Jednotlivé doplňky pomáhají rozvíjet u dětí představivost a fantazii, tříbí si komunikační schopnosti při hře na hostitele, přibližují se světu dospělých. Při obsluhování si zlepšují i jemnou motoriku a koncentraci. Rozměry sady jsou 35*28*9 cm.
Francouzský Smoby již dlouhá léta přináší kvalitní hračky pro děti s originálním designem. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními.

| Věk | Od 3 let |
| Původ | Francie |
| Rozměry produktu | 35*28*9 cm |
| Rozměry balení | 28*8*35 cm |
| Balení v kartonu A / N | Ano |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Barva | modrá |
| Set produktů | Ne |
| Príslušenstvo | Ne |
Načítám sety...
Načítám hodnocení...