Servírovací stolek Disney Princess XL Tea Trolley Smoby s velkou čajovou soupravou 17 dílů

Popis produktu

Servírovací stolek na kolečkách XL Tea Trolley od francouzského výrobce Smoby potěší všechny děti a zejména holčičky od 3 let. Dětský vozík v nádherném růžovém provedení nabídne malým hostitelům sadu 17 doplňků, ve které se nacházejí 2 šálky, 2 skleničky, 2 talířky, 2 sady příborů, nádobka na cukr, mléko a konvice na čaj. Všechny čajové potřeby si děti mohou pokládat na servírovací podnos, na kterém je vyobrazen animovaný motiv Princezny z Disney pohádek, které znají děti po celém světě. Na doplňcích jsou krásné obrázky princezen, které v dětech podněcují touhu po pohádkách a dobrodružstvích.

Prostřednictvím čajové soupravy a servírovacího vozíku se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Jemné barvy zajistí, že souprava ozdobí každý dětský pokojíček. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na dospělé. Naučí se připravovat svým hostům chutný čaj, správně je pohostit, vyzkouší si, co vše je potřebné pro uspořádání čajového večírku. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich kreativita a fantazie. Vozík má kvalitní kolečka, která zajišťují hladkou jízdu. Jeho rozměry jsou 44*31*48 cm a jeho celková výška je 48 cm.

Francouzský Smoby přináší dětem prvotřídní hračky s vlastním originálním příběhem. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Produkty Smoby všestranně rozvíjejí vaše děti, formují jejich osobnost, upoutají každé i nejmenší děťátko. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria a jsou zárukou špičkové francouzské kvality a moderního vzhledu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu44*31*48 cm
Rozměry balení54*12*43 cm
Balení v kartonu A/NAno
Barvarůžová
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.