Podporujeme humanitární organizaci MAGNA

Všechny děti na světě se chtějí hrát. Některé části světa však nejsou takové veselé pro život. MAGNA je humanitární organizace, která zachraňuje životy dětí v ohrožených koutech světa. Denně léčí děti a jejich rodiny, bojuje proti podvýživě a očkuje děti tam, kde spalničky nebo zánět mozkových blan znamenají velké ohrožení života. Budoucím maminkám poskytuje předporodní a poporodní péči a ročně se těší z tisíců porodů, které díky dobrým hygienickým podmínkám a její pomoci končí šťastným objetím.

MAGNA působí v zemích, kde je nízká dostupnost zdravotní péče, v zemích zasažených živelnými pohromami a humanitárními krizemi. Spolupracuje s lékaři a zdravotnickými pracovníky nejen ze Slovenska, ale různých národnosti. Celkem je jich ve světě na její projektech přes 500. Za 15 let své existence MAGNA poskytla zdravotnickou pomoc na čtyřech kontinentech - v zemích, jako jsou Nepál, Jižní Súdán, Keňa, Demokratická republika Kongo, Kambodža, Myanmar, Vietnam, Filipíny, Haiti, Nikaragua, Indie, Chorvatsko, Libanon či Sýrie.

Protože osud ohrožených dětí nám není lhostejný, rozhodli jsme se spojit s touto humanitární organizací, která zajišťuje zdravotní a sociální pomoc dětem a jejich rodinám v krizových oblastech světa. E-shop Medvidkovehracky.cz si ji vybral pro její úspěšné aktivity, nadšení a transparentnost - až 93% ze sumy vybraných příspěvků organizace využívá na konkrétní projekty. To znamená, že 93 centů z každého € směřuje na pomoc dětem a jen 7 centů na administrativní chod a fundraising.

Koupí hračky v našem e-shopu darujete šanci na život dětem, kterým osud dosud ukázal jen svou odvrácenou tvář. Jediným nákupem tak uděláte dvojnásobnou radost. Naše společná podpora pomůže dětem ze zemí třetího světa zajistit vše, co potřebují pro zdravý a úspěšný start do života, od zdravotní péče až po správnou výživu či vzdělání.

Jak můžete přispět?

Objednejte si hračku v našem internetovém hračkářství a v posledním kroku vašeho nákupu před závazným objednáním si vyberte možnost zaokrouhlit hodnotu vaší objednávky. Rozdíl zaokrouhlené částky a hodnoty vaší objednávky předáme v plné výši humanitární organizaci MAGNA. Staňte se i vy MAGNA Zachráncem.

Jak podpořit humaniárnu organizaci Magna