Sekačka na trávu XL Garden&Seasons Écoiffierse zvukem a funkcemi od 18 měsíců so zvukom a funkciami od 18 mes 74*29*54 cm ECO4280

Popis produktu

Dětská sekačka na trávu XL Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je výborná zahradní hračka pro všechny neposedné děti od 18 měsíců. Sekačka na trávu je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, s odolnými vlastnostmi. Její součástí je i otevíratelný koš na trávu, který se dá na sekačku kdykoliv připevnit. Stabilní a jednoduchou manipulaci umožňují 4 černá kolečka a ergonomická rukojeť, přizpůsobená pro dětské ruce. Při zatáhnutí za červeného startovací lanko vydává sekačka mechanický zvuk jako při skutečném startování. Na nádrži se nachází červený palivový uzávěr, díky kterému je hra pro děti ještě realističtější.

Prostřednictvím této hračky na zahradu se rozvíjí logické myšlení, protože děti zjišťují, jak fungují zahradní stroje a na co se používají. Děti si zlepšují jemnou a hrubou motoriku, pohybové dovednosti, veselé barvy v nich probouzejí fantazii a představivost. Hrou na povolání zahradníků nebo pomocníků v domácnosti se děti přibližují světu dospělých, získávají jistý pocit zodpovědnosti. Rozměry této praktické sekačky jsou 74*29*54 cm, přičemž celková výška sekačky je 54 cm a délka 74 cm. Sekačka nemá žádné elektronické funkce.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu74*29*54 cm
Celková výška54 cm
Celková délka74 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,89 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.