Sedátko do vody Cotoons Žába Smoby zelené od 6 měsíců

Popis produktu

Smoby zelené dětské sedátko do vody ve stylu Žabky s květinkou a doplňky je vhodné pro každé dítě od věku 6 měsíců. Děti sedí v sedátku a během koupání se hrají ve vaničce. Cítí se bezpečně a zároveň mají mnoho možností jak odpoutat svou pozornost od koupání. Sedátko pro děti je vyrobeno z kvalitního a jemného plastového materiálu, který je pevný a jemný zároveň. Má oblé tvary a je ergonomicky tvarované, díky čemuž si děti neublíží a sedátko je velmi bezpečné. Je vyrobeno tak, aby neomezovala děti při hře. Křeslo pro děti do vaničky se skládá ze dvou části - ze stolku s hračkami a z křesla.

Stolek se jednoduchým přitlačením přicvaknou ke křeslu a tažením zelené hlavičky žáby se knoflík uvolní. Hrací stolek odložíme, a dítě jednoduše vyjmeme ze sedátka. Dětské sedátko do vody Cotoons je vyrobeno v krásné barevné kombinaci tmavě a světle zelené barvy s bílou a barevnými doplňky. Ze spodní části sedátka pro děti se nacházejí přísavky, díky čemuž se dítě nespadne a sedátko je stabilní. Jednoduchým způsobem se dá uvolnit zespodu. Na zadní straně dětského sedátka Cotoons od francouzského výrobce Smoby je znak, po který se doporučuje napustit voda do vaničky pro dítě. Nosnost sedátka je od 6 do 13 kg.

Hrací stolek sedátka nabízí dětem spoustu zábavy. Z velké žluté kytičky teče voda jako ze sprchy pro žabku Wabap, která sedí v bazénu s točícím se vodním mlýnem, přes který vytéká voda. Zelená žabka Wabap se koupe ve svém modrém bazénku. Rozměry sedátka jsou 34*39*35 cm. Je to krásná hračka pro chlapečka do vaničky, díky čemuž bude koupání obrovská zábava. Dětské sedátko Cotoons do vody je kvalitní francouzský výrobek vyrobený z příjemného plastu, který je sametový na dotek.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu34*39*35 cm
Rozměry balení27*11*30 cm
Hmotnost1,54 kg
Nosnost6 - 13 kg
Barvazelená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.