Sedátko do vaničky Baby Bath Time Little Smoby s přísavkami a vodními hračkami od 6 měsíců

Popis produktu

Dětské sedátko do vany Baby Bath Time Little od francouzského výrobce Smoby je skvělý doplněk ke koupání pro nejmenší děti již od 6 měsíců. Chlapci a holčičky sedí pohodlně na sedátku jako na židli a během koupání si výborně zahrají s vodními hračkami. Ergonomické sedátko pro děti je vyrobeno z kvalitního a jemného plastového materiálu, má oblé tvary, takže jsou v něm děti v bezpečí. Křeslo pro děti do vaničky se skládá ze dvou částí - ze stolku s hračkami a z křesla. Sedací část je vhodné pro dítě s minimální hmotností od 6 do 13 kg.

Stolek se jednoduchým přitlačením přicvakne ke křeslu a pomocí knoflíku lze snadno uvolnit. Hrací stolek se odloží a dítě lze jednoduše vyjmout ze sedátka. Sedátko do vany se vyznačuje pastelově modrým provedením a originálním francouzským designem. Barvy na sedátku podněcují dětskou fantazii, pozitivně ovlivňují každé miminko. Na spodní části sedátka se nacházejí přísavky, díky čemuž dítě nesklouzne a sedátko je stabilní. Jednoduchým způsobem lze ze spodní strany uvolnit. Na zadní straně sedátka je značka, po kterou se doporučuje napustit voda do vaničky pro dítě.

S hracím stolkem zažijí děti spoustu krásných chvil. Z velké květinky teče voda jako ze sprchy do bazénku s točícím se vodním mlýnem, odtud vytéká zpět do vany. Rovněž se výborně zabaví s krásnou modrou velrybou, která se vykoupe spolu s nimi. Je to skvělá hračka pro každé dítě do vaničky, díky čemuž bude koupání obrovská zábava. Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Proces výroby hraček je přísně kontrolován, hračky splňují i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Rozměry produktu jsou 42*34*25 cm.

Vlastnosti:

  • doplněk ke koupání pro miminko
  • nosnost 6–13 kg
  • ergonomický tvarované sedátko
  • 2 hlavní části: křeslo a hrací stůl
  • hrací stolek s velrybou, květinkou a bazénkem s mlýnem
  • přísavky pro upevnění
  • z odolného, sametově jemného plastu
  • kvalitní francouzský výrobek
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 6 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu42*34*25 cm
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024ECO7911 Didaktická veža,ECO7910 Didaktická pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.