Set houpačka Pes Smoby oboustranná a bagr se sedadlem Maxi Power

Popis produktu

Set hraček je tvořen oboustrannou dětskou houpačkou Pes a bagrem pro děti. Souprava hraček od evropských výrobců Smoby a BIG má neodolatelnou cenu, proto neváhejte a zakupte ji i svým ratolestem. Koupí získáte 2 fantastické kvalitní hračky a k tomu i ušetříte. Na krásném žlutém bagru si děti užijí nejen jízdu jako na odrážedle, ale na písku si dokáží zahrát celé hodiny. Hračky v setu jsou sladěny funkčně i barevně, výborně se doplňují a dětem zaručí dny, týdny či měsíce plné zábavy.

Houpačka oboustranná Green Dog Smoby zelený pes s UV filtrem od 18 měsíců

Dětská oboustranná houpačka Green Dog od renomovaného francouzského výrobce Smoby je vhodná pro kluky i holčičky od 18 měsíců. Je vyhotovena v krásné zářivé pastelové zelené barvě, která si zachová svůj originální vzhled i po letech používání díky anti UV filtru. Oboustranná houpačka je vyrobena ve tvaru dvou pejsků, mezi nimiž se nachází fotbalový míč. Houpačka nabízí dětem až 3 místa k sezení – dvě místa na pejscích, jedno místo uprostřed houpačky. Ergonomická sedadla jsou tvarována tak, aby dítě sedělo pohodlně a neunavilo se ani po delším houpání.

Je to kvalitní plastový výrobek z odolného, pevného a zároveň jemného plastového materiálu, který je sametový na dotek. Stabilní a odolná konstrukce houpačky, spolu s kvalitními držadly zaručí dětem bezpečnost. Rozměry houpačky jsou 115*50*51 cm, její celková délka je 115 cm a její výška 51 cm. Oboustranná houpačka je velmi skladná, dá se snadno přemístit na místo, kde se děti chtějí houpat a její nosnost je 50 kg.

Bagr pro děti Maxi Power BIG se sedadlem délka 73 cm žlutý

BIG Maxi bagr je krásná a kvalitní hračka pro děti. Dětský pracovní vůz má gumová kola, díky nimž dítě při hře nepoškrábe podlahu. Bagr pro děti v krásném žlutém provedení je vyroben z kvalitního plastu v Německu. Robustní pracovní auto je vybaveno sedačkou s nosností až 50 kg, na které dítě pohodlně sedí. Pomocí kliky dítě ovládá pohyb ramene se lžící s velkým objemem. Dětské pracovní auto je skvělou hračkou pro děti od tří let, neobsahuje malé části a je určeno pro hru uvnitř i venku.

Dítě se dokáže hrou s pracovním autem zabavit na dlouhé hodiny. Dětský bagr je dlouhý až 73 cm a při sezení se dítě může otáčet libovolně do všech směrů. Tento bagr s pohyblivou nakládací lžící rozvíjí dětskou představivost, motorické dovednosti a logické myšlení. Bagr pro děti BIG je chráněn UV stabilizátory, takže hračka léty neztratí na kráse barev, ani když se bude používat venku v pískovišti. Značka BIG poskytuje na výrobky záruku až 3 roky.

Smoby je francouzský výrobce, který se již léta pyšní výrobou kvalitních a originálních plastových hraček. BIG je špičkový výrobce z Německa, který při výrobě hraček používá zdravotně nezávadné nejkvalitnější materiály. Hračky Smoby a BIG splňují i ​​ty nejpřísnější evropské standardy bezpečnosti. Hračky mají zaoblené hrany, aby byly děti při hrách chráněny. Pořiďte vašim ratolestem tuto jedinečnou sadu houpačky a bagru a postaráte se jim tak o hodiny plné zábavy a smíchu. Díky těmto kvalitním a jedinečným hračkám děti tráví více času na čerstvém vzduchu, mají více pohybu, mohou utužovat přátelství a bavit se téměř celý rok.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu115*50*51 cm
Celková výška51 cm
Výška sedací plochy31 cm
Celková délka115 cm
UV filterAno
Hmotnost3,0 kg
Barvazelená
Set produktůAno
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.