Salátový bar 100% Chef Écoiffier s miskou sušičkou kořením a 21 doplňky od 18 měsíců

Popis produktu

Salátový bar 100% Chef je vynikající souprava hraček pro všechny děti od 18 měsíců. Pro malé mlsouny je připravena sada 21 doplňků, s nimiž připraví svým sourozencům a kamarádům ten nejchutnější salát. K dispozici budou mít kvalitní sušič salátové listy, misku na míchání, ocet a olej na dochucení, salátové listy, hříbek, papriku, rajčátka, lahvičku hořčice a kuchyňské nářadí. Díky nim se mohou pustit do přípravy salátu a otevřít svůj vlastní salátový bar. Pozvou své nejbližší a ukážou jim své kuchařské umění a tajné postupy. Celá sada je také výborným doplňkem ke kuchyňkám, restauracím, kavárnám a obchůdkům, ale také si s ní mohou děti hrát i samostatně.

Sada na přípravu salátu pomůže dětem všestranně se rozvíjet, přibližují se světu dospělých a nabývají pocit zodpovědnosti za své vlastní jednání. Při hře na kuchaře si zlepšují i jemnou motoriku, učí se logicky přemýšlet a naplno uplatňují svou fantazii a kreativitu při přípravě chutných pokrmů. Jednotlivé doplňky jsou vyhotoveny z kvalitních plastových materiálů se zaoblenými hranami. Salátová souprava vydrží dětem dlouhé roky a získají množství radostných zážitků.

Francouzský Écoiffier již dlouhá léta přináší dětem kvalitní hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu42*35*13 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,7 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.