Dřevěný salát v misce Salad Eichhorn 28 dílů s kuchyňskými doplňky

Popis produktu

Dřevěný salát v misce Salad od německé značky Eichhorn představuje výbornou volbu pro všechny děti od 3 let, které si rády hrají na šéfkuchaře. Dřevěný salát v misce je vyroben z kvalitního dřeva s jemným povrchem, díky čemuž vytvoří v dětském pokoji útulnou a přírodní atmosféru. V bohaté 28dílné sadě najdou děti salátové lístky, zeleninu, slánku, pepřenku, lahvičku s olejem a octem. Nadčasová sada v krásných barvách vytvoří při hře na kuchaře ještě realističtější zážitek a při přípravě surovin na vaření si děti užijí spoustu zábavy. Je to nadčasová hračka do kuchyňky, dá se s ní hrát i samostatně.

Dřevěné hračky do kuchyňky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Dřevěný salát s doplňky pomůže dětem s rozvojem fantazie a kreativity, zahrají si hry na povolání kuchaře, získávají zdravé sebevědomí. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, použité barvy jsou bezpečné pro hru dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný salát s doplňky
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Hmotnost357 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.