Sada 4 tréninkových lžiček 2nd age Beaba Training Spoon 13 cm z měkkého silikonu na samostatné jedení modrá růžová šedá zelená od 4 měsíců

Popis produktu

Sada lžiček ze silikonu Beaba Training Spoon 2nd age je vhodná pro všechny dětičky od 4 měsíců, které začínají samostatně papat. Cenově výhodná sada lžiček Beaba obsahuje až 4 lžičky pro děti v krásných barvách. Tyto silikonové lžičky jsou jako stvořené na přechod od kojení k pojídání lžící, a to zejména díky ergonomickému tvaru a měkkému materiálu, který nedráždí citlivé dásně dětí a je BPA free. Lžičky Beaba 2nd age jsou vyrobeny z extra ohebného a zdraví neškodného silikonu a mohou nahradit kousátka pro děti v době, kdy jim rostou zoubky. Lžičky Beaba mají dlouhou ergonomicky tvarovanou rukojeť a děti se s nimi naučí jíst snáze než s obyčejnou jídelní lžící. Velkou výhodou lžiček 2nd age je stojánek, který zabrání dotyku lžic se stolem.

O Beaba

Prestižní francouzská značka Beaba těší svými výrobky rodiny s dětmi již od roku 1989. Patentovaný systém výrobků Beaba přináší do domácností designově pěkné a kvalitní produkty, které splňují nejvyšší kritéria kvality. Široký výběr produktů značky Beaba oceňují spokojení rodiče, ale i odborné poroty. Ikonické výrobky Beaba jsou výsledkem společné práce šikovných designérů a jejich jediným cílem je uspokojit potřeby náročných rodičů.

Vlastnosti

  • 4 silikonové lžičky pro děti
  • vhodné od 4 měsíců
  • ergonomicky tvarovaná rukojeť
  • přizpůsobená tvaru dětských úst
  • moderní francouzský design
  • produkt nejvyšší kvality
Doprava 79

Technické parametry

Věk4 měsíce
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu4 x 13*3*1 cm
Rozměry balení12*4*24 cm
Celková délka13 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost4 x 15 g
NoteMaterial: Silicone
Barvamodrá,ružová,zelená,šedá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.