Sportovní set na zahradu Sport Écoiffier 7 her

Popis produktu

Sportovní hry Sport Écoiffier tvoří úžasnou multifunkční sadu hraček pro nejmenší děti od 36 měsíců. Set her v sobě zahrnuje klasické hry kuželky, rybičky, golf, pólo, míčky v skleničce a talíř na házení. Tato dětská souprava sportovních her se dá velmi dobře využít venku, ale i uvnitř. Děti si s ní tedy mohou krátit čas během letních slunečných dnů, ale i během chladných deštivých večerů, kdy jsou nuceny být zavřené doma. Hračky jsou vyrobeny z plastu, jsou lehké, ale odolné, ze zdravotně nezávadných barev, takže vydrží dlouhá léta.

Manipulací s hračkami se rozvíjí jemná i hrubá motorika a pohybové dovednosti dětí. Také se děti učí dodržovat pravidla, učí se jak spolupracovat i soutěžit. Je to ideální dárek pro kluky i holky, který mají rády pohyb po venku a neradi jen tak ztrácejí čas. Souprava dětských her je velmi dobrým prostředkem k tomu, aby děti trávily více času venku. Kromě toho, že je to zábavný způsob jak si krátit čas, přispívají ik mentálnímu rozvoji dětí.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropské normy, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu. Děti se s setem her na zahradu nejen parádní zabaví, ale tráví díky němu čas na čerstvém vzduchu a je to také výborný prostředek na utužování přátelství.

Doprava 59
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 3 let
PůvodFrancie
Rozměry balení50*11*36 cm
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,27 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné