Sada kontejnerová a nákladní loď AquaPlay s hrošicí Wilmou a medvědem kapitánem Bo

Popis produktu

Sada AquaPlay obsahuje kontejnerovou a nákladní loďku se zvířátky, která se dokonale hodí do každé vodní hry AquaPlay. Součástí setu jsou žlutá kontejnerová loď, zelená nákladní loďka s nákladem v podobě kontejnerů, medvídek Bo a hrošice Wilma. Zvířátka jsou na svých loďkách pohodlně usazené a jsou připraveny brázdit rozbouřené vody vodní dráhy AquaPlay. Loďky se zvířátky výborně ozvláštní dětskou hru s vodní dráhou, ale jsou vhodné i do dětského koupele nebo na hry v bazénu.

AquaPlay je značka vyráběna v Německu ze zdravotně nezávadného, ​​recyklovatelného plastu. Na výrobky je poskytována tříletá záruka, která je jasným důkazem vysoké kvality. AquaPlay je originální vodní systém na hraní, který pochází ze Švédska. Již od roku 1977 děti různého věku milují zábavné hry ve vodě s vodním systémem AquaPlay. Tuto hračku oceňují i ​​rodiče a vychovatelé, protože reprezentuje hodnotnou, vysoce kvalitní a edukační hru s vodou.

Děti se s AquaPlay učí o pohybu vody, fyzikálních principech jejího pohybu, mají svou vlastní přehradu a vodní kanál. Pomocí vodní pumpy se napouští vodní komora tak, jak v reálné vodní nádrži. AquaPlay výrobky se dají kombinovat a spojovat podle vlastní fantazie. Děti si tak mohou vytvořit jednu obrovskou vodní hru s autíčky, loďkami, veselými zvířátky a jinými doplňky. Fantazii se meze nekladou. Rozměry loděk pro děti jsou 17*8*9 cm.

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec
VěkOd 3 let
PůvodNěmecko
Rozměry produktu17*8*9 cm
Celková výška9 cm
Rozměry balení30*20*30 cm
Celková délka17 cm
UV filterAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost0,1 kg
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné