Set 6 dóz na jídlo Beaba Pro Food Storage 6 clip 2 x 90 ml + 2 x 150 ml + 2 x 250 ml

Popis produktu

Set dóz na jídlo Beaba Pro Food Storage 6 clip obsahuje 6 dóz na jídlo, které nyní můžete získat za zvýhodněnou cenu. Dózy Beaba s barevnými víčky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který je vhodný i do mrazáku. Dózy s jídlem můžete po vyjmutí s chladničky ohřát v jakémkoliv parním vařiči Babycook®, ale i v přístroji na výrobu mléka Bib'expresso či v mikrovlnce. Dózy na jídlo neobsahují žádné ftaláty ani PVC a jsou BPA, BPF a BPS free, takže se nemusíte bát, že během ohřívání se důsledkem tepla do jídla uvolní nebezpečné látky.

V balení naleznete 6 dóz – 2 o objemu 90ml, dvě o objemu 150 ml a dvě dózy s objemem 250 ml. Nádobky na uskladnění jídla mají praktický zavírací systém "clip", který umožňuje položit dózy na sebe nebo vedle sebe, přičemž do sebe pevně zapadnou. Prázdné dózy nezabírají téměř žádné místo, protože je můžete uložit jednu do druhé. Perfektně těsnící víčka drží pevně na svém místě a vy se nemusíte bát, že se z dóz něco vylije. Přímo na dózy můžete napsat datum uskladnění a obsah dózy, takže jídlo, které hledáte, najdete vždy rychle a jednoduše. Dózy po použití umyjete i v myčce a opět je můžete použít.

Prestižní francouzská značka Beaba již od roku 1989 přináší do domácností s malými dětmi inovativní kuchyňské pomůcky a produkty péče o malé děti. Designéři značky Beaba si při navrhování nových produktů dávají záležet na tom, aby nové pomůcky splňovaly kritéria nejvyšší kvality. Všechny produkty péče o děti jsou kvalitní a zároveň jednoduché na použití. Výrobky francouzské značky Beaba si pochvalují rodiče po celém světě a produkty Beaba jsou každoročně oceňovány i odbornými porotami.

Vlastnosti

  • 6 dóz na jídlo
  • 2 x 90 ml, 2 x 150 ml a 2 x 250 ml
  • vhodné i do mrazáku
  • šetří úložný prostor
  • mytí v myčce
  • moderní francouzský design
  • vysoká francouzská kvalita
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry balení17*9*17 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,23 kg
Objem L2x 90 ml, 2x 150 ml, 2x 250 ml
NoteBPA free
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.