Dřevěná sada Baby Pure Gift Set Eichhorn řetízek na dudlík chrastítko kousátko pro nejmenší od 0 měsíců

Popis produktu

Dřevěná sada pro nejmenší Baby Pure Gift Set od německé značky Eichhorn obsahuje 3 krásné dřevěné doplňky ve stylovém dárkovém balení pro nejmenší dětičky již od 0 měsíců. Miminka se tak mohou těšit na řetízek na dudlík s kuličkami, chrastítko s kousátkem na masáž dásní a hračku s jemnými plyšovými oušky. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího bukového dřeva, jejich plyšové a silikonové části splňují nejvyšší standardy kvality, miminka je mohou směle ochutnávat a kousat. Dřevěné hračky s jemným povrchem z přírodního dřeva nabídnou dětem ten nejlepší zážitek a spojení s přírodou.

Oblíbí si je na první pohled, naučí se rozpoznávat nové barvy a tvary, trénují si citlivost svého sluchu na zvuk chrastítka. Hračky pro miminka jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Právě v prvních měsících života je zvýšená hmatová citlivost, dítě reaguje na každý dotyk, dřevěná sada Eichhorn jim umožňuje relaxovat a zároveň objevovat okolní svět. Jsou vyhotoveny v jemných barvách, které jsou doporučeny u nejmenších dětí, protože nemají ještě zcela vyvinutý zrak a nevnímají všechny barvy spektra.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 0 měsíců
PůvodVyrobeno v Německu
Rozměry balení4,2*29*14 cm
Hmotnost166 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.