Rybářský stolek Fishing table Écoiffier s rybářskou udicí a síťkou od 18 měsíců

Popis produktu

Rybářský stolek Fishing table od francouzského výrobce Écoiffier je originální hračka pro všechny malé děti od 18 měsíců. Modrý rybářský stolek snadno napustíte vodou, na které budou plavat čtyři kachničky – modrá, žlutá, oranžová a tmavomodrá. Kachničky mají na zádech praktický úchyt, díky kterému je lze chytat na modrou udici s háčkem. Na rybářském stolku se nachází také skluzavka ve tvaru listu, po níž se kachničky spouštějí rovnou na vodní hladinu. Stolek je krásně zdobený listy a jsou na něm praktické otvory, do kterých si děti odkládají rybářské náčiní, mezi kterým je i oranžová síťka na vytahování kachniček.

Děti mají rády hry s vodou, a právě rybářský stolek Fishing table jim přinese spoustu zábavných chvil a veselých momentů, ať už při hře samotě, se sourozenci nebo s kamarády. Při chytání barevných kachniček si děti zlepšují jemnou motoriku, reflexy a naučí se lépe odhadovat vzdálenosti. Také se jim rozvíjí fantazie, představivost a komunikační schopnosti. Stolek má oblé hrany, je bezpečný pro hru dětí a je stabilní díky dvěma pevným nohám. Jeho rozměry jsou 54*37*31 cm. Stolek děti využijí celoročně, v exteriéru i interiéru. Díky praktickému odtoku vypustíte zbylou vodu ze stolku rychle a jednoduše.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 18 měsíců
PůvodFrancie
Rozměry produktu54*37*31 cm
Hmotnost1,63 kg
Barvamodrá
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.