Růžové elektronické odrážedlo Disney Minnie Kiddieland se světlem a zvukem od 12 měsíců

Popis produktu

Elektronické odrážedlo Disney Minnie od Kiddieland je nádherná hračka vhodná pro holčičky od 12 do 36 měsíců v růžovém provedení. Má pohádkový motiv s obrázky Minnie. Děti si mohou vybrat na dětském odrážedle různé zvuky a vydat se na průzkum okolí. Součástí holčičího odrážedla jsou hodiny v přední části, s jejichž pomocí se děti mohou učit čas, dále otevírací okénko, telefon a blikající světélka. Opěrka v zadní části zaručí, že vaše děťátko bude na odrážedle bezpečně sedět, úložný prostor poslouží na odkládání drobností.

Pomocí odrážedla se rozvíjejí pohybové zručnosti dětí, posiluje se svalstvo na nohách i rukách. Děti se přibližují světu dospělých tím, že si hrají na řidiče dopravních prostředků. Kromě toho se prostřednictvím veselých barev a pohádkových motivů podněcuje a rozvíjí fantazie dětí, při telefonování a nastavování času se učí i jak věci fungují, zajímají se o vnější svět. Dětské odrážedlo si potřebuje 2 AA baterie, které jsou součástí balení.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje už od roku 1998, licenci na výrobky Disney získal v roce 2002. Kiddieland je rozšířený na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jeho cílem je nabízet starostlivým rodičům hračky, u kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit.

Vlastnosti

  • motiv Disney Minnie
  • pro děti od 12  měsíců
  • světelné a zvukové efekty 
  • atraktivní design

Doprava nad 60 €
Technické parametry
Chlapec/dívkadívka
VěkOd 12 měsíců
Rozměry balení51*26*34 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,90 kg
Poznámkabatérie: 2xAA
Barvarůžová
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné