Interaktivní Robot TIC Smart Smoby s 3 naučnými hrami

Popis produktu

Interaktivní robot TIC Smart od francouzského Smoby je špičková hračka s moderními funkcemi, která zabaví chlapce i dívky již od 12 měsíců. Dětský robot s nadčasovým francouzským designem v pestrobarevném provedení nabízí řadu světelných a zvukových funkcí, takže si ho děti zamilují na první pohled. Při hře si rozvíjejí kognitivní a motorické dovednosti, přičemž se mohou těšit na různé herní varianty, které prověří jejich schopnosti. Produkt je lokalizován v anglickém, francouzském nebo německém jazyce.

Herní varianty:

  • učení a správné přiřazení částí těla na základě pokynů (hlava, ruce, nohy, bříško)
  • rozpoznávání a spojování barev (modrá, zelená, oranžová, bílá)
  • taneční režim (vydává různé melodie, pohybuje hlavou v rytmu hudby a motivuje děti k tanci)

Inteligentní hračka díky dotykovým senzorům rozeznává reakce dítěte a dává hlasovou zpětnou vazbu podle toho, zda je reakce správná nebo ne. Děti si zábavnou formou cvičí logické myšlení, koncentraci a zároveň i motorické dovednosti. S touto multifunkční hračkou se zabaví i několik dětí, vydrží jim dlouhá léta. Tělo je z odolného plastu, přičemž ramena a rukojeť jsou vyrobeny z příjemně měkkého elastomeru. Díky tomu se jednoduše přenáší, rodiče ho mohou vzít dítěti i na výlety. Robot pro děti funguje na baterie 3xAA/LR6, které

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, které se vyznačují svou kvalitou a odolností, neboť jsou vyráběny podle norem evropských standardů. Dětské hračky jsou nejen kvalitní, ale vyznačují se také atraktivním a moderním francouzským designem, který si oblíbily děti po celém světě. Robotická hračka se svými funkcemi je nadčasová a stylová elektronická hračka, která všestranně rozvíjí dítě.

Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 12 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu16*12*28 cm
Celková výška28 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost0,7 kg
NoteBattery: 3 x AA/LR6 1.5V not included
Barvamodrá
Set produktůNe
gift SS2024ECO7911 Didaktická veža,ECO7910 Didaktická pyramída
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.