Interaktivní Robot 1,2,3 Smart Smoby s pohyblivým senzorem a 2 hrami od 18 měsíců (anglicky, francouzsky a německy)

Popis produktu

Interaktivní robot 1,2,3 Smart od špičkového francouzského výrobce hraček Smoby je originální dárek pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Je vybaven pohybovým senzorem a děti se zabaví s 2 herními módy, které vyzkouší jejich pohybové schopnosti. Robotická hračka se dokáže hýbat díky kolečkům a s detekcí pohybu dokáže dávat dětem zpětnou vazbu prostřednictvím hlasového výstupu. Zářivé barevné provedení z kvalitního, odolného plastu v kombinaci se světelnými a zvukovými efekty zaručeně zabaví i několik dětí na dlouhá léta. Produkt je lokalizován v anglickém, francouzském nebo německém jazyce.

Herní módy

  • 1,2,3 Jdeš! – robot si na začátku hry zakryje prsty oči, počítá do 3 a dítě má za úkol nepozorovaně se k němu přiblížit a stisknout tlačítko na jeho hlavě. Po ukončení počítání si sundá ruce dolů a dítě musí zůstat stát. V případě, že se pohybuje, musí se vrátit na startovní čáru. Při této hře se učí trpělivosti, soustředěnosti a rychlým reakcím. 
  • Následuj mě! – pohybový mód, během kterého dítě dostává příkazy, robot předvádí různé pohyby a dítě je musí zopakovat. Dokáže se otáčet o 360° je velmi obratný, chodí dopředu, dozadu, točí se. Zároveň vydává světelné efekty. Dítě si při opakování pohybů procvičí celé tělíčko a zpevňuje svalstvo rukou a nohou.

S touto hračkou si děti užijí množství radostných chvil, přičemž si procvičí motorické dovednosti a schopnosti. Zlepší si postřeh a koncentraci, naučí rychle reagovat. Výška produktu je 26 cm a celkové rozměry jsou 20*15*26 cm. Je skladný a snadno se přenáší, děti si s ním zahrají doma, i na návštěvách. Funguje na baterie 4 x AA/LR6, které nejsou součástí balení. Nová edice Smoby Smart je zaměřena na inteligentní hračky, které dokáží všestranně rozvíjet dítě novým, inovativním způsobem.

Renomovaná francouzská značka Smoby vyrábí kvalitní hračky pro děti již celá desetiletí. Hračky od Smoby splňují nejpřísnější evropská kritéria kvality, odolnosti a zároveň mají jedinečný design, který v sobě nese francouzskou dokonalost, šarm a preciznost. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními.

Doprava nad 69
Technické parametry
Chlapec/dívkachlapec i dívka
VěkOd 18 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry produktu20*15*26 cm
Celková výška26 cm
Rozměry balení24*18*30 cm
Na bateriiAno
ElektronickéAno
SvětloAno
ZvukovéAno
HudbaAno
Balení v kartonu A / NAno
Hmotnost1,29 kg
PoznámkaBattery: 4 x AA/LR6 not included
Barvažlutá
Set produktůNe
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné