Dřevěný řízek na talíři Schnitzelset Eichhorn 22 dílů s příborem

Popis produktu

Dřevěný řízek na talíři Schnitzelset od německé značky Eichhorn představuje skvělou jídelní sadu pro děti již od 3 let. Dřevěný řízek na talíři je vyroben z kvalitního dubového dřeva s jemným povrchem, díky čemuž vytvoří při hře veselou atmosféru. Chlapci a dívky se mohou těšit na bohatou 22dílnou sadu, ve které najdou i příbory, talířek, hranolky, salátové lístky a kečup. Díky nim zažije realističtější zážitky při hře na hostitele, svým kamarádům nebo sourozencům připraví chutný oběd. Tato dřevěná hračka je ideální doplněk do dětských kuchyněk, dá se s ní hrát i samostatně.

Dřevěné hračky do kuchyňky jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jeho mozku, zlepšují kognitivní schopnosti a dovednosti. Originální dřevěný řízek s doplňky pomůže dětem s rozvojem fantazie a kreativity, zahrají se hry na povolání kuchařů a hostitelů. Klasické dřevěné hračky se těší stále větší oblibě a díky přírodnímu materiálu vydrží ve vaší rodině po dlouhá léta, potěší i další generaci dětí. Při výrobě a zpracování dřeva byly dodržovány nejvyšší standardy kvality, použité barvy jsou bezpečné pro hru dětí.

Již více než 60 let přináší německá značka Eichhorn chlapcům a dívkám ty nejkvalitnější dřevěné hračky, které plně podporují rozvoj jejich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn jsou nadčasové, potěší i další generaci. Podporují u dětí zdravou zvědavost, představivost, rozvíjejí jejich dovednosti a jemnou motoriku. Nejvyšší etické a ekologické standardy společnosti Eichhorn přispívají k tradiční ochraně lesů. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií.

Vlastnosti

  • dřevěný řízek na talíři
  • 22dílná sada doplňků
  • špičkový německý design od Eichhorn
  • vícegenerační hračka
  • všestranně rozvíjí chlapce i dívky
  • splňuje přísné normy a kritéria EU
  • vhodné od 3 let
Doprava 79

Technické parametry

VěkOd 3 let
PůvodVyrobeno v Německu
Hmotnost209 g
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.