Dřevěný řetízek na dudlík s liškou My Fox Soother Holder Home Kaloo s barevnými kuličkami 26 cm od 0 měsíců

Popis produktu

Dřevěný řetízek na dudlík My Fox Soother Holder z populární edice Home od francouzského Kaloo je krásný dárek pro miminka již od narození. Řetízek na dudlík s délkou 26 cm je praktickým doplňkem, díky kterému budete vždy vědět, kde má vaše miminko svůj oblíbený dudlík. Řetízek s klipem tvoří dřevěné a silikonové kuličky, které jsou zakončeny dřevěnou lištičkou. Jemné barvy a kombinace kvalitních materiálů pomůže dítěti s rozpoznáváním nových tvarů a barev, při cucání se baví s liškou. Dětské hračky a doplňky Kaloo v sobě odrážejí francouzský cit pro krásu a originalitu.

Dřevěný řetízek s kuličkami je zároveň velmi dobrou pomůckou pro vzbuzení a rozvoj hmatové citlivosti nejmenších dětí, která je v prvních týdnech po narození nejcitlivější. Hračky a doplňky Kaloo jsou důležité pro vývin každého dítěte, zvyšují aktivitu jejich mozku, formují jejich osobnost, dovednosti i schopnosti. Řetízek s dřevěnou liškou miminka uklidňuje, vytváří útulnou atmosféru. S hračkou není problém ani dětské ochutnávání a kousání, kterými děti často zkoumají předměty kolem sebe. Každá dětská hračka Kaloo je testována, splňuje i ty nejvyšší standardy a je na to připravena. Dudlík není součástí balení.

Francouzská společnost Kaloo se již více než 20 let zabývá vývinem měkoučkých plyšových hraček a doplňků pro nejmenší děti, s jedinečným designem. Proces výroby hraček je důkladně kontrolován, každá hračka musí splňovat přísná evropská kritéria, a tak je zajištěna kvalita a maximální bezpečnost produktů, které díky tomu nemají na trhu konkurenci. Dětské hračky Kaloo jsou odrazem francouzského citu pro výjimečnost, krásu a dokonalost. Kaloo dbá na potřeby a touhy nejmenších dětí, které se díky tomu cítí s hračkami Kaloo spokojeně a bezpečně.

Doprava 69
Technické parametry
Chlapec/dívkadítě
VěkOd 0 měsíců
PůvodDesigned in France
Rozměry balení14*14*5 cm
Celková délka26 cm
Balení v kartonu A / NAno
Set produktůNe
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.
Dotaz k produktu
Pole s * jsou povinné
Hodnocení
loader  Načítám hodnocení...