Řetězová tříkolka Zooky Classic Smoby červená od 16 měsíců

Popis produktu

Tříkolka pro děti od francouzského výrobce hraček Smoby, tradiční řetězová Zooky Classic je červeno-stříbrné barvy. Pohon tříkolky pro děti je řetězový, jako u každé tříkolky s tradičním designem. Přední kolo je s volnoběhem. Je to klasická tříkolka, s pevnou kovovou konstrukcí, se kterou se dítě hraje dlouhá léta. Už od 16 měsíců, dokud je dítě malé a není schopno jezdit samostatně, ho tlačíme pomocí vodicí tyče. Dítě roste a spolu s ním i jeho tříkolka. Smoby Zooky Classic děti používají až do 36 měsíců a dále. Krásná zářivá červená tříkolka je vhodná pro holčičky i chlapce, kteří mají rádi pohyb venku. V počátečních stádiích jízdy dítěti pomáháme tlačením prostřednictvím rodičovské ručky, a zároveň udržujeme směr jízdy a rychlost. Dítě se pohodlně opírá o vysokou opěrku a je připoutáno bezpečnostním pásem. Řídítka tříkolky se nedají uzamknout, ale rodič ovládá směr jízdy. Řídítka tříkolky jakož i sedadlo je výškově nastavitelné.

Bezpečnost dítěte je zaručena tříbodovým bezpečnostním pásem, kterým ho připoutáme k sedadlu. Pro větší stabilitu sezení má dítě vyvýšenou zádovou opěrku, která se dá později odpojit. Dítě již přibližně od 24 měsíců dokáže jezdit zcela samostatně. Užívá si vození i bez vodící tyče. Jízda na tříkolce podporuje stabilitu a rovnováhu dítěte, působí pozitivně na vývoj jeho svalstva a pohyb na čerstvém vzduchu je nejen zábava ale i zdraví prospěšné. Za sedadlem tříkolky je velký plastový koš na odkládání hraček, nebo drobností. Je to krásná pevná tříkolka, s pevnými koly a tichou jízdou. Dětská tříkolka má pevnou kovovou konstrukci. Díky syté červené barvě ji využije dívka i chlapec. Investice do kvalitní tříkolky se vám rozhodně vyplatí. Dětská tříkolka Zooky clasique má záruku od výrobce trvající po dobu 3 let.

Tříkolka pro děti má pohodlné ergonomicky tvarované sedadlo. Má také výškově nastavitelnou vodící tyč pro rodiče. Je vysoká 38 cm od země a dá se vytáhnout výše. Průměr plných protiskluzových kol je 20 cm a jejich tloušťka jsou 4 cm. Na této tříkolce má vaše dítě zabezpečenou tichou a bezpečnou jízdu. Dětská tříkolka je s volnoběhem, má protiskluzové pedály. Pohodlné cyklistika s centrálním pohonem na řetěz dělá z této tříkolky jednu z nejlepších tříkolek pro děti již od 16 měsíců. Roste spolu s dítětem a využije ji během dlouhých let. Výhodou tříkolky Zooky Classic je pohon ve středu tříkolky, který je pro dítě nejpřirozenější a přispívá ke správnému držení těla. Krásná tříkolka pro dívky a chlapce, je to nejlepší co můžete svému dítěti dopřát. Má nosnost 30 kg. Dětská tříkolka se dá zabrzdit zpětným chodem.

Vlastnosti

 • vyrobená ve Francii
 • výškově nastavitelné sedadlo a volant
 • praktická, výškově nastavitelná rodičovská ručka
 • plastový nákladný košík v zadní části tříkolky
 • pedálový pohon umístěn ve středu tříkolky
 • kvalitní řetězový pohon
 • pevná kovová konstrukce
 • protiskluzové pedály
 • přední kolo s volnoběhem
 • tiché a protiskluzové kolečka
 • bezpečnostní pás a zádová opěra
 • rozměry tříkolky jsou 74*51*53 cm
 • nosnost 30 kg
 • brzdení zpětným chodem
Doprava 79

Technické parametry

Chlapec/dívkachlapec i dívka
Věkod 16 měsíců
PůvodVyrobeno ve Francii
Rozměry produktu74*51*53 cm
Rozměry balení63*28*55 cm
Balení v kartonu A/NAno
Hmotnost5,20 kg
Nosnost30 kg
Barvačervená
Set produktůNe
loader  Načítám sety...

Hodnocení

loader  Načítám hodnocení...
 Nenašli jste všechny informace o produktu? Kontaktujte nás.